епіляція - це процедура позбавлення, як від волосся, так і від їх цибулин. Існує кілька способів, які рекомендують косметологи проводити тільки в зимовий час.

Найпоширенішими на сьогоднішній день є три види процедур - фото-, електро-, і лазерна епіляція . У кожної з них свої переваги і недоліки.

Електроепіляція

Електроепіляція існує довше всіх інших методик. Суть її полягає в тому, що в волосок за допомогою спеціальної голочки подається електричний струм, який доходить до цибулини, руйнуючи її.

плюси процедури

• За допомогою даної методики видаляються волосся будь-якого кольору і будь-якої структури , Незалежно від кольору шкіри.

мінуси
• струм обов'язково проводить в кожну волосинку, тому це тривала процедура. Якщо ви, наприклад, проводите епіляція верхньої губи , Де порівняно небагато волосків, то така процедура не відбере багато часу. Це не можна сказати, при проведенні процедури на гомілки. В цьому випадку, вам доведеться запастися терпінням, тому як знадобиться кілька сеансів. Тому, після такої процедури волосся буде відростати неоднаково.
• Струм здатний пошкодити не тільки цибулину і волосок, а й шкіру, яка навколо волоска. Тому доцільно користуватися знеболюючими гелями і кремами під час процедури. Після - на поверхню шкіри накладають препарати, які заспокоять шкіру і знімуть роздратування. Більш того, при будь-якому пошкодженні шкіри існує ризик інфікування, тому стежте, щоб майстер працював в рукавичках і використовував одноразові голки.
• Даний метод вимагає від фахівця високу кваліфікацію . Потрібно потрапляти електричної голочкою точно в кожен волосок.


Лазерна епіляція
За останні кілька років досить добре себе зарекомендувала лазерна епіляція. Її технологія така: промінь лазера направляють на ділянку шкіри з волосками. Лазерний промінь має властивість, яке йому дозволить націлюватися прямо на мішень - меланін . Такий пігмент знаходиться в темних волосках. Меланін поглинає енергію променя, яка доходить до цибулини і легко її руйнує.

Сам процес виглядає наступним чином. Вам надягають захисні окуляри, і лікар приймається за підготовку вашої шкіри до процедури. Вплив відбувається з перервами, щоб шкіра не змогла перегрітися.

плюси
• Даная процедура безболісна. При лазерній обробці шкіра не пошкоджується, тим самим виключається випадок інфікування або ж виникнення рубців.
лазерний апарат здатний за один тільки сеанс обробити досить велику поверхню шкіри, скажімо гомілки або стегна.


мінуси
З огляду на те, що основна мета лазерного променя - це пігмент меланін, то потрібна контрастність волоса і шкіри. У тому випадку, якщо і шкіра і волосся темного кольору, то лазер почне свій вплив відразу на всі пігменти. Ідеальний варіант - темні волоски на світлій шкірі . Лазер не підійде тим, у кого волосся світліше шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!