Деякий час мило витіснили зі свого застосування таки кошти як пінки, гелі та муси для щоденного вмивання. Саме такі засоби для вмивання стали головними складовими в успіху з питань здоров'я шкіри кожної людини.

Саме тому, що звичайне мило для туалету в складі має у великій кількості лужне середовище, під час постійного застосування воно в силах пошкоджувати поверхневий захисний шар шкіри кожної людини, і в результаті все це призводить до зневоднення, а також робить нашу шкіру більш вразливою перед атаками різних бактерій. Постійне застосування такого мила викликає запалення, лущення, подразнення , Зневоднення дерми.

А ось у гелів, пінок, мусів рН дорівнює 5,5, через це його середовище слабокислая. І в результаті використання таких коштів не пошкоджується епідермальний бар'єр , Що не зневоднюється шкіра, а також згубна для багатьох патогенних бактерій. Також шкірі допомагають відновити свої сили, і зарядиться енергією, додаткові зволожуючі, пом'якшуючі, а також і антибактеріальні речовини, що знаходяться в засобах для вмивання .

Відомі бренди вивели в світ спеціальне запашне мило для вмивання , Яке було побудовано за такою ж формулою, що такі кошти як муси, пінки і гелі. Дане мило тепер не містить в своєму складі луг, а натомість у нього величезна кількість зволожуючих і пом'якшуючих компонентів, які корисні для нашої шкіри.

Склад мила для вмивання, його види.
У наш час мило для вмивання можна вибрати на будь-який колір , А також смак. Варіанти можуть бути в рідкому і твердому вигляді, і це зовсім не важливо, тому що головним залишається все ж підібрати мило по своє типу і стану шкіри, а кокой воно матиме вигляд, залежить тільки від переваг покупця .

Мило, призначене для сухої шкіри ...
Воно часто має кремоподібну текстуру. Мило даного типу допомагає очищати і зволожувати шкіру одночасно. У складі такого мила часто можна зустріти гліцерин і вазелін - це ті компоненти, які допомагають захистити і відновити захисний бар'єр нашої дерми. Мило такого виду має низьке піноутворення, і саме тому воно досить легко змивається, не викликаючи при цьому відчуття сухості і стягнутості.

Мило, призначене для жирної шкіри ...
Продукт даного типу має себорегулирующим ефектом, а також в своєму складі містить протизапальні речовини, такі як календула, а також масло чайного дерева та інші.
Може містити абразивні частинки: висушені водорості, шкаралупу дрібного помелу, глину, полімери різного розміру. Для особи воно може бути надто жорстким, тому краще використовувати таке пілінг-мило для свого тіла не більше трьох разів на тиждень.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат, який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!