Отличие мезотерапии от биоревитализации На сьогоднішній день багато клінік косметології можуть запропонувати своїм клієнтам процедури мезотерапії і биоревитализации. Багато клієнтів через незнання часто плутають ці дві процедури, адже вони дуже схожі між собою в методиці, метою проведення.

Призначення процедур мезотерапії і биоревитализации
Пацієнти, які вдаються до процедур мезотерапії і биоревитализации очікують омолоджуючого ефекту від виконання процедур, або, по крайней мере, уповільнення процесів старіння. Лікар ні в якому разі не повинен забувати, що кожна з процедур покликана допомогти в боротьбі з ознаками фотостаріння; зменшення прояви зморшок; для корекції постакне, целюліту, стрий, купероза; з метою зволоження шкіри; для поліпшення структури шкіри; для поліпшення стану шкіри після пілінгу, шліфування і т.п.

Додатково до всього обидві процедури належать до ін'єкційних, а це значить, що вони мають специфічний дією. Будь-яке введення голки під шкіру є мікротравми для шкіри. Під час введення голки відбувається роздратування шкіри, яке провокує нервові закінчення і клітинні рецептори. Реакцією на стимуляцію є активізація місцевого кровообігу, запуск регенерації тканин і росту нових клітин. Ефект від процедури досягається не тільки за рахунок стимуляції голкою, але також за рахунок введення певних препаратів під шкіру.

Результат проведення мезотерапії і биоревитализации
Коли лікар планує для пацієнта курс процедур мезотерапії і биоревитализации, він повинен розуміти, що кожна з процедур має конкретну дію. Наприклад, дія мезотерапії засноване на тому, що в конкретну область вводять активні речовини.

Revita Derm призначений для відновлення після виконання хімічних пілінгів, Amino Tonik дозволяє скорегувати вікові зміни, Drainage приводить в тонус вени, Lipo Complex- впливає на жирову тканину, Acne Treatment - має протизапальну дію, Meso Hair - стимулює волосяні фолікули.

Також до складу мезококтелей входить гіалуронова кислота, яка сприяє зволоженню шкіри. Головне завдання мезотерапії полягає у введенні активних речовин для отримання конкретного терапевтичного ефекту.

Щодо процедури біоревіталізації, то в цій процедурі ключовим компонентом виступає гіалуронова кислота різної концентрації. Гіалуронова кислота стимулює вироблення власної кислоти, впливає на фібробласти в дермі, запускає процеси неоколлагеноза.

Концентрація гіалуронової кислоти має велике значення, від неї залежить ефект від процедури. Препарати лінійки Philosophy компанії PMG можуть впоратися зі зморшками і в'ялістю; надають шкірі здоровий колір і пружність; коректують вікові дефекти кистей рук, інтимних зон; готують шкіру і допомагають в процесі її відновлення.

Лікар може призначити одну з цих процедур тільки на підставі проблем, які необхідно вирішити конкретному пацієнту.

Але не дарма ці процедури часто згадують разом, кожна з процедур здатна посилити дію іншого, а разом вони дозволяють отримати неймовірний омолоджуючий і оздоровлюючий результат.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!