Отопластика це така пластична операція, яка може виправити вушні раковини. Операція такого типу проводиться при порушеннях анатомічної будови самої вушної раковини людини, в тому числі і передбачає хірургічне втручання, що зачіпає хрящові і м'які тканини самої вушної раковини. Буває таке, що рекомендується проведення такого типу операції саме в дитячому або ж підлітковому віці, так як, наприклад, капловухість і інші вроджені проблеми, можуть своїм проявом викликати різноманітні психологічних розлади.

Корекція вух буває:
1. естетичної;
2. реконструктивної.
При естетичної корекції відбувається отопластика, яка змінює форму вух, другий перед собою ставить вже більш складні завдання - створення частково або повністю відсутньою вушної раковини пацієнта.

Показання для застосування отопластики:
• неправильна форма самої вушних раковини;
• сильна капловухість;
• коли згладжена передня частина вушної раковини, але також і завитка;
• збільшення куточка між потиличної частиною, в тому числі і вушної раковиною;
• часткове, в тому числі і повна відсутність вушної раковини (як придбаного, так і вродженого, характеру)

Протипоказанням до проведення такої операції є:
- проблеми, які є зі згортанням крові;
- захворювання онкологічного типу.

Процедура з корекції вух
Перед проведенням операції такого типу варто обов'язково пройти об'ємне обстеження, заодно здати різні аналізи і обов'язково повідомити свого лікаря про всі перенесені, а також і наявних захворюваннях, в тому числі і алергічних реакціях на прийом певних ліків. Перед проведення втручання ще йде і ретельне дослідження кров на рівень міститься в ній цукру, далі временя згортання, і тривалості кровотечі.

для операцій корекції вух, що проводиться дорослим людям, використовується місцева анестезія, а от дітям виробляють отопластику під загальним знеболенням. Всі використовувані технічні прийоми проведеної отопластика значно можуть варіювати в залежності від тієї чи іншої проблеми. Прерогативою хірурга є вибір методики для проведення операції. Вибір такого типу ґрунтується на досвіді, володінні хірургом певною технікою операції по корекції на вушній раковині, а ще й уявленнями про повну естетиці вуха.

У разі усунення капловухості найчастіше шкірний розріз виконується строго по задній поверхні самої вушної раковини. Хрящ при цьому розтинають, далі при необхідності його надлишок лікар видаляє. Якщо є капловухість, тоді проводиться формування вушної раковини, найбільш правильної форми.

Однак досить складним є повна реконструктивна пластика самої вушної раковини. При цьому втручання хірургічного типу проводиться в два етапи. Спочатку проводиться формування певного підшкірного вмістилища, з укладанням, попередньо підготовленого фрагмента. Через кілька місяців, за умови того що успішно пройшло приживання хряща, виконується і другий етап, під час якого хрящової аутотрансплантант, який був покритий шкірою, виводиться з підшкірного мішка, від'єднується, після формується вушна раковина нового типу. Розріз проводять строго по краю задньої поверхні наявної вушної раковини. Хірург прибирає частково або надрізає хрящову тканину, далі зшиває тканини так, щоб вушна раковина більш щільніше, ніж раніше, прилягала до поверхні людського черепа.

Отопластика або корекція вух в середньому триває дві години для проведення реконструкції обох вух. Операція завершується у всіх випадках накладенням на вухо спеціальні стерильних марлевих серветок. Поверх чоло надаватися тенісна стрічка для волосся. Розрізана шкіра, в тому числі і післяопераційні рубці, знаходяться в складці на задній поверхні вушної раковини пацієнта. Рубці такого типу не помітні назовні. Пластика, що проводиться на вушних раковинах, не впливає на слух.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!