Давайте розглянемо рецепт приготування натуральної вівсяної пудри у себе вдома. Рецепт, про який будемо говорити дуже простий і швидкий всього парочка годин роботи, після чого день очікування, і все готово!
Як би ми могли застосувати такий цінний, а ще й корисний продукт, з користю? зробимо вівсяну пудру !

Тим дамам, хто дуже рідко користується пудрою , Так як не люблять забивати пори, та й потреби у них немає. Варто зауважити, що пудра, яку ви купите в магазині - це одна справа, а от домашня, приготована самостійно, при, ніж ще і натуральна це зовсім інша справа. Тому що вона не буде шкодити вашій шкірі, буде живити і захищати її. Починаємо, з невеликої кількості беремо всього чотири столові ложки вівсяних пластівців. далі беремо кавомолку або блендер . Давайте візьмемо чотири ложки вівсянки і пересипаємо в більш глибоку ємність, подрібнюємо вівсянку за допомогою нашого блендера. Далі просто заливаємо перемелені пластівці прохолодною фільтрованої водою, приблизно вам знадобиться, 0,5 літра води на 4 ложки які ми взяли. Знову використовуємо блендер перемішаємо вівсянку з водою. В результаті ми отримуємо каламутну рідину білого кольору. Ми залишаємо її на півгодини, для відділення осаду.

Після цього акуратно переливаємо білу воду в нову баночку, а той осад, що залишився знову залийте водою. Знову через півгодини злийте білу водичку, і додавши її до першої. Осад нам вже більше не знадобиться, тепер ви можете його використовувати, як легкий скраб для свого тіла!

Така каламутна водичка схожа на молоко, ніж на те, що незабаром стане корисною і натуральної пудрою. Потрібно ще трохи терпіння! Візьміть ситечко і серветку бажано паперову . Розшаровується її і розстеляємо на ситечку, ситечко поміщаємо над тарілкою, після чого наливаємо отримане молочко, і можемо йти займатися своїми справами по дому. Приблизно по закінченню однієї години ви зможете побачити, що вся вода вже скла, а на паперовій серветці залишився шар білої маси, саме це дуже скоро стане вашою пудрою! Але поки не радійте, попереду нас чекає цілий день сушки цієї пудри . Ми знімаємо з ситечка хустинку з нашої пудрою , Після чого дуже акуратно розстеляємо його на неглибокої тарілочці і відкладаємо його на цілий день.

Після того як все висохне повністю, ми акуратно знімаємо відфільтрований шар з нашої паперової серветки , Далі просто подрібнюємо його в кавомолці, або потовкти у ступці. Вам може здатися, що наша пудра дуже дрібна, але все, же в ній ще присутні великі частинки, через це тепер потрібно відфільтрувати її за допомогою капрону:
Натягуємо капрон не дуже сильно. Тепер вам чітко стало видно великі частинки, які відфільтрувати.

Тепер можете і спокійно зітхнути з повним полегшенням: ваша натуральна пудра повністю готова!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!