В результаті проведення озонотерапії відбувається розпад склерозированной оболонки жирових капсул, що автоматично сприяє тому, що ознак целюліту стає все менше. Озон вступає в реакцію з подвійним зв'язком ненасичених жирних кислот, змінює їх властивості, що викликає порушення ліпідного ланцюжка. Крім того, озон володіє фібролітіческім властивістю, а також сприяє поліпшенню мікроциркуляції, допомагає еритроцитів доставляти тканинам кисень. Завдяки цим властивостям озону, відбувається розпад частини сполучнотканинних структур, які знаходяться навколо жирової клітини (адипоцит), в результаті чого нормалізуються обмінні процеси адипоцити.

Після проходження курсу озонотерапії відбувається зменшення обсягів підшкірного жирового прошарку. Під дією озону, зокрема завдяки збільшенню мікроциркуляції і лімфотоку, відбувається розпад жирових клітин і їх видалення з організму. Тривалість сеансу озонотерапії триває від 10 до 30 хвилин (все залежить від того, в якій зоні відбувається дія озону). Протягом процедури озонотерапії допускається поява відчуттів поколювання, пощипування або легкого печіння, які найчастіше проходять через кілька хвилин.

Можна помітити, як після першої процедури, коли проблемні зони були схильні до дії озону, шкіра розгладжується, вирівнюється її текстура і вона виглядає більш еластичною. ефект від даної процедури триває цілий рік.

Але і для озонотерапії існують протипоказання : Захворювання щитовидної залози і проблеми зі згортанням крові.

Застосування О3 в косметології

озонотерапія користується популярністю в сфері виробництва краси. Суміш озонокіслорода рекомендують застосовувати при лікуванні вугрової висипки, при позбавленні від целюліту і розтяжок і як засіб для омолодження. Озонотерапія комплексно впливає на весь організм , Знищуючи негативні властивості вільних радикалів. В результаті цього поліпшується синтез еластину і колагену, шкіра починає краще справлятися зі своєю природною функцією утримання вологи. І як наслідок, зникають зморшки, шкіра набуває свою природну пружність і еластичність, відзначається виражений омолоджуючий ефект.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!