Озонотерапия: суть процедуры и особенности Озонотерапія являє собою косметичну процедуру, яка покликана скорегувати і попередити появу недоліків шкіри.

Озон - це газ, який є активною формою кисню. У косметології його застосовують у складі киснево-озонової суміші. Під його дією активізується циркуляція крові. Покращує надходження кисню до тканин, підвищує імунітет.

Використання медичного озону в косметології пояснюється його потужним омолоджуючу дію: стимулює утворення колагену і підвищує здатність клітин притягувати вологу. Ін'єкції під шкіру киснево-озонової суміші підтягує шкіру обличчя і допомагає позбутися від зморшок.

Озон має регенеруючу і протизапальну дію. Його можна використовувати не тільки для лікування запалень і акне, але також для активізації процесів загоєння тканин в період реабілітації після пластичних операцій.

Ще одним безперечним перевагою є повна відсутність побічних ефектів і мінімальна кількість протипоказань до використання.

Сфери застосування озонотерапії

Лікування акне і вугрових висипань

Під час процедури в уражені ділянки обличчя вводяться киснево-озонові суміші. Тривалий ефект можна помітити після першої процедури: знижується хворобливість підшкірних утворень, зменшується кількість висипань, прищики підсушуються. Після проходження всього курсу шкіра стає чистою, звужуються пори, колір обличчя стає рівним і свіжим.

Курс озонотерапії для лікування проблемної шкіри становить 6-8 сеансів, які виконуються через день. Процедура не призводить до ускладнень і не потребує підготовки і реабілітації.

Корекція вікових змін шкіри

Використання озонотерапії допомагає впоратися з такими віковими проблемами:

  • Усунення мімічних та вікових зморшок;
  • Корекція щік і підборіддя;
  • Підтяжка овалу обличчя;
  • Зменшення жирових відкладень на обличчі.

Область, яка вимагає корекції, точково обколюють киснево-озонової сумішшю. Після цього за допомогою м'якого масажу обличчя суміш розподіляється по шкірі. Відомий результат досягається через 3-5 сеансів - поліпшується тонус шкіри, зморшки розгладжуються, стають менш помітними, підтягується лінія підборіддя. Повний курс озонотерапії особи з метою корекції вікових змін включає 10-12 сеансів.

Ефективність процедури збільшиться, якщо виконувати сеанси в комплексі з корекційним відходом. Після процедур киснево-озонових уколів препарати будуть краще засвоюватися.

Крім косметичного ефекту озонотерапія допомагає домогтися зміцнюючого і лікувальної дії на організм.

Лікування вірусної і бактерійної інфекції

У клітинах організму під дією озону синтезуються біологічно активні речовини, які руйнують оболонку шкідливих мікроорганізмів. Вони успішно справляються з багатьма вірусами. Перевага озонотерапії, що вона стимулює імунітет.

Позбавлення від целюліту і зайвої ваги

Ін'єкції озону прискорюють боротьбу з целюлітом і зайвою вагою. Тонкими голками спеціального апарату в проблемні ділянки вводиться суміш, яка за рахунок малої швидкості подачі поширюються всередині тканин, активізуючи жировий обмін і руйнуючи каркас сполучної тканини. Саме вони є причиною формування і розвитку целюліту. При цьому озонотерапія не замінює збалансоване харчування.

Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту

Одним з головних умов здоров'я шлунково-кишкового тракту є баланс нормальної і патогенної мікрофлори в кишечнику. У багатьох людей в кишечнику переважають хвороботворні мікроорганізми, які призводять до погіршення розщеплення білків, жирів, вуглеводів, порушують водно-сольовий обмін, не засвоює вітаміни, знижує імунітет.

У кишечнику накопичуються продукти життєдіяльності патогенної мікрофлори, що отруює весь організм. Нормалізувати цю функцію - це головне завдання. Озонотерапія в даному випадку може допомогти, оскільки під її дією руйнуються хвороботворні мікроорганізми, які стимулюють ріст бактерій.

Протипоказання

Сеанси озонотерапії можна виконувати далеко не всім. Є певні захворювання і стани, при яких варто відмовитися від виконання процедури:

  • кровотечі;
  • епілепсія;
  • Низька згортання крові;
  • Захворювання серця і щитовидної залози;
  • Алергія на озон.

результати

Під час озонотерапії особи стимулюється вироблення колагену і еластину, збільшується здатність до відновлення, підвищується здатність клітин шкіри утримувати вологу. Все це служить для омолодження шкіри, відновлення її рельєфу, підтяжки овалу обличчя і усунення зморшок.

Лікування проблемної шкіри дає результати вже після першого сеансу: шкіра стає більш здоровою, набуває рівний матовий відтінок, зменшується кількість висипань.

Озонотерапія володіє істотною перевагою в порівнянні з Догляду косметичними процедурами. Дія озоно-кисневих сумішей поширюється на верхні і глибинні шари шкіри, захищаючи, зволожуючи і оздоровлюючи її зсередини.

Користь і шкода

Суть процедури полягає у введенні газу в кров за допомогою ін'єкцій або крапельниць. Такі процедури надають оздоровчий і загальнозміцнюючу дію. Користь озонотерапії полягає в поліпшенні циркуляції крові, збагачення киснем, виведенні токсинів.

Озонотерапія допомагає позбутися від хронічної втоми, підвищує захисні функції організму. Така процедура безболісна, безпечна, але тільки за умови, якщо концентрація речовини не буде перевищена. Але багато фахівців вважають, що озон руйнує структури клітин, що може привести до виникнення злоякісних новоутворень.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!