косметичний парафін є парафіном найвищої якості без додавання барвників, але дуже часто він йде з додаванням різних дуже хороших активних речовин, та інших компонентів, які корисних для нашої шкіри . У продажу ви часто можете зустріти фруктовий парафін, медовий парафін, парафін, в складі якого є масла, алое, але також і іншими пом'якшуючими, живильними і зволожуючими, протизапальними елементами.

призначення косметичного парафіну , Його ефективні властивості.
У сучасних салонах краси нашого часу, вам можуть запропонувати послугу, яка називається парафінотерапія . Ця процедура є майже повністю відновлює і омолоджуючої процедурою, яка покращує у багато разів стану засушений, а також збезводненої і втомленою шкіри. Косметичний парафін можна застосовуватися на обличчі й тілі, а також на шкірі рук і ніг.

використанні косметичного парафіну на нашому обличчі, яку ж користь він приносить, і яка технологія виконання процедури парафінотерапії в домашніх умовах?

Процес парафінотерапії полягає таких діях: попередньо розплавлений парафін до рідкого стану, наносять рівномірними тонкими шарами на своє обличчя за допомогою кисті, яка спеціально для цього призначена. Винятком залишається шкіра в області навколо очей, на ці місця кладуться ватяні диски. Після цього особа потрібно покрити марлевою серветкою (попередньо вирізавши отвори, для носа, губ і очей) і вже на цю серветку наносять ще по кілька шарів того ж рідкого парафіну. Чи очікуєте до повного застигання, приблизно хвилин 20, після цього ви акуратно прибираєте парафін зі своєї шкіри.

Шкіру обличчя перед тим як ви почнете процедуру обов'язково потрібно повністю очистити, а вже після того як закінчите процедуру потрібно нанести на неї зволожуючий або живильний крем.

Давайте приділимо увагу і тому, що ж все-таки відбувається після проведення такої процедури по накладання рідкого воску на наше обличчя.

При нанесенні теплий парафін підвищує температуру на всіх ділянках шкіри які були задіяні на 1,5-2 градуси; при цьому створюється ефект сауни, під час якого дуже добре відкриваються наші пори на шкірі, посилюється потовиділення . Але так як на шкірі, так і знаходиться парафін, він робить блокаду, і волога не випаровується, а заново вбирається завдяки, цього прекрасно відновлюється її водний баланс.

Та й у зв'язку, з чиниться ізольованим тепловим впливом під час проведення цієї процедури здійснюється ряд інших досить важливих процесів. Починається розм'якшення верхнього шару нашої шкіри, а це сприяє кращому проникненню в цей шар всіх корисних речовин, які і містяться в косметичному парафіні; значно прискорюється кровообіг, а це допомагає відновленню тканин і глобальному виведення з неї токсинів. Так як токсини які вже з вологою вийшли на поверхню просто не можуть повернутися назад, через те що молекули токсинів за своїм розміром значно більше ніж молекули води.

Така процедура як парафінотерапія для нашого обличчя рекомендується при глобальному нестачі зволоженості в шкірі, а це характеризується її надмірною сухістю, неприємною стягнуті, почервоніння, лущенням.

Актуальне час застосування парафінотерапії є зима, через те що шкіра обличчя обвітрюється і грубіє, і має властивості набрякати.

Результат від застосування і використання парафінотерапії з'являється миттєво: наш шкірний покрив стає дуже ніжним, дуже м'яким і гладким, багато починаю порівнювати зі шкірою немовлят, відчувається його зволоженість, після процедури помітно розгладжуються зморшки, а шкіра набуває здорового вигляду.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!