парафінотерапія для особи - це особливий тепловий комплекс, завдяки якому верхній шар шкіри пом'якшується, а пори для вбирання різноманітних косметичних засобів відкриваються. Таку процедуру можна робити в салоні, довірившись майстру, а можна і самому будинку.

парафінотерапія досить популярна процедура. В результаті шкіра освіжається, відбувається підтягаючий ефект і знімається запалення. Заснована дана процедура на специфічну особливість парафіну повільно віддавати тепло. Перебуваючи під парафіном, шкіра повільно розігрівається і розм'якшується. В результаті чого відкриваються пори. А косметичні засоби , Що знаходяться під парафіном, відмінно вбирають. Сам по собі парафін, особливо косметичний, може також містити певні корисні добавки, такі, як, наприклад, для зволоження шкіри і її пом'якшення, може бути присутнім екстракт алое, а протизапального ефекту - азулен, ну і так далі.

якщо проводити парафінотерапія через день протягом десяти сеансів, то ефект буде приголомшливим. В ідеалі, таку процедуру краще за все робити в косметичному салоні, звернувшись до фахівця. Але можна спробувати і вдома.

Для проведення такої косметичної процедури на дому, треба запастися спеціальним косметичним парафіном (він продається в аптеках і спеціальних косметичних магазинах), пензлик і м'якенька махровенькое палатенічко. На водяній лазня розігріваємо парафін. Він не повинен бути занадто гарячим, можуть бути опіки. Температура нагрівання не повинна перевищувати 54 градуси. Парафін повинен стати рідким і в'язким. Теплу масу пензликом рівним шаром наносимо на обличчя. Як тільки все трохи підсохли, наносимо наступний шар, потім наступний і так не менше п'яти разів. Коли парафін остигає, він має особливість зменшуватися, тому може бути відчуття стягування шкіри. Хвилин через тридцять, після акуратного зняття парафіну, можна впевнитися в ефективності даної процедури. Шкіра стає м'якою, свіжою і гладкою. Але, тим не менш, не варто забувати нанести живильний або зволожуючий крем, після закінчення процедури.

Можна, можливо парафінову маску робити і трохи по - іншому. Після нанесення першого шару парафіну, накрити обличчя чистою сухою серветкою з марлі. Наступні шари наносити вже на серветку. Також чекати тридцять хвилин. Після закінчення цього часу акуратненько знизу вгору зняти маску.

Протипоказання дана процедура теж має. Не рекомендується парафінотерапія для особи, якщо є серцево судинні захворювання, порушення вегетативної нервової системи, гіпертонія, цукровий діабет. Почекати треба і тим, у кого на обличчі висип, гнійники і свіжі подряпини.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!