Зовсім недавно ми дізналися, що парафін має величезну кількість ефективних властивостей, які можуть допомогти стати красивіше. А нам же це і потрібно, чи не так?

придбай парафін в спеціальних магазинах косметики або аптеках, можеш замовити його через інтернет. Для того, щоб користуватися парафіном в домашніх умовах тобі знадобиться помічник, так як налагоджувати парафін самостійно вкрай складно і незручно.

Крім цього, можеш придбати спеціальну ванночку, в якій ти зможеш розплавляти парафін. Але це зовсім необов'язково, можеш нагріти парафін в звичайній каструлі за допомогою водяної бані. Купувати спеціальну ванночку чи ні - на твій розсуд.

Перед початком обов'язково вмийся, очисти обличчя за допомогою скрабу , Щоб шкіра дихала вільно, і не було ніякої пилу або бруду. Після цього нанеси вітамінний або зволожуючий крем, це буде основою для твоєї маски з парафіну і завдяки парафіну крем добре вбереться.

Тепер берися до розтоплення парафіну, поклади його в емальовану каструлю , Потім постав цю каструлю в іншу, більшого розміру, і щоб в ній була кип'ячена вода. Підігрій воду так, щоб повністю розтопити парафін. Чому так? Та тому що на обличчя потрібно наносити тільки рідкий і теплий парафін.

Зроби невеликий мазок на лобі, це робиться для того, щоб перевірити температуру парафіну, щоб не обпекти шкіру обличчя. Якщо тебе влаштовує температура парафіну і не обпікає обличчя, то сміливо приступай до накладання парафіну на обличчя. Нанеси перший шар за допомогою плоскої кисті або лопатки, потім покрий особа марлевою серветкою, перед цим вирізавши дірочки для очей рота і носа, а на очі нанеси ватяні диски, щоб в них не потрапляв парафін. Після цього наклади близько п'яти шарів парафіну поверх марлевої серветки, стеж за тим, щоб парафін в ємності не застигав.

Тепер почекай хвилин 20, нехай всі верстви висохнуть, акуратно видали марлю з особи, рухаючи її від підборіддя до чола, стеж, щоб парафін знімався разом з марлею.

Якщо залишилося трохи парафіну, змий його водою і нанеси зволожуючий або живильний крем.
Ти можеш також робити різні парафінові маски з додаванням бджолиного воску , Рослинного масла, ланоліну, меду.

Нічого складного в цьому, по суті, немає, але, як уже говорилося вище, найкраще мати помічника поруч.
Існують і протипоказання до застосування парафіну , А саме наявність розширених або знаходяться близько до шкіри судин, підвищена рослинність на обличчі, бородавки, родимки у великій кількості, шкірні захворювання, захворювання серцево-судинної системи, погана згортання крові, гіпертонія.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!