Як відомо що руки дуже сильно можуть видавати вік жінки . І це дійсно правда, так як вже з віком, на наших долонях з'являються пігментні плями, але а так само дрібні зморшки, і шкіра наша починає лущиться і пересихати . І не можливо приховати всі ці зміни коли приходить старіння , Але все ж підтримати і трохи поліпшити стан ваших рук може парафінові ванночки, і це цілком реально в наш час. Вікових обмежень у парафінотерапії просто не було і немає. Ванночки з теплим воском можуть використовувати як особи від 25 до 35 років, так само ввести в постійні процедури і дами після 45. Для особистостей від 25 до 35 років, така процедура потрібна для того щоб, досить швидко і дуже ефективно впоратися з такими наслідки не хорошого і навіть негативного впливу на нашу шкіру рук від холоду, а так само вітру і дефіциту вітамінів. А ось у другому (від 45 років) випадку така процедура допомагає усунути багато вікові зміни нашої шкіри, що пов'язані з різким зниженням жіночих гормонів і збоїв в гормональному фоні - тобто естрогенів.

Принцип дії процедури парафінотерапії є м'яка термопроцедури, при якій передбачає нагрівання вашої шкіри на руках за допомогою ванночок в яку налитий теплий парафін.
За рахунок цього теплого впливу:
1. дуже поліпшення мікроциркуляції крові в руках;
2. шкіра насичується такими вітамінами А і Е ;
3. стимулюється ріст нігтьової пластини;
4. розм'якшується кутикула;
5. відновлюється водний і ліпідний баланс шкіри.
парафінотерапія складається з чотирьох таких етапів:
1. початок процедури з теплої ванни, яка може бути що сольовий, але а так само і з додаванням ефірних масел, і її завдання розпарити верхній шар нашого епідермісу, починаючи від кистей наших рук і до ліктьових суглобів.
2. потім косметолог проводить процедуру так званого в народі - відлущування. Для цього косметолог використовує спеціальні сольові скраби (в яких можуть бути додані ефірні масла), вони з одного боку, допомагають звільнити шкіру від ороговілих частинок, а от з іншого живлять біологічно активними компонентами.
3. після скрабу, на оновлені клітини шкіри наносять активну сироватку, а так само можуть наносити поживно-зволожуючий масло, по якому косметолог і проводить розслабляючий масаж.
4. після руки клієнта надягають спеціальні рукавички, і ось тепер їх занурюють в розігріту до 41 градуса парафінову ванночку.

Рукавички знімають приблизно десь через 20 хвилин і ми отримуємо зволожену і сяючу шкіру на наших річках

Триває процедура від хвилин 35 до 45 хвилин. Результат видно моментально. Тривалість результату залежить від початкового стану вашої шкіри.

Для закріплення отриманого ефекту від процедури і надалі підтримувати водно-ліпідного балансу шкіри, то вам необхідно застосовувати живильні креми, наносять його і вранці і ввечері щодня,

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, в тм числі і пристосування для парафінотерапії!