Парафінові ванночки в домашніх умовах

До поширених процедур в салонах краси можна віднести парафінові ванночки для рук. Популярними вони стали завдяки своїй гарній ефективності в таких питаннях як живлення шкіри рук, мікротріщини, лущення, запобігання деформації кісток, уповільнення старіння. Такі процедури рекомендується регулярно повторювати, як мінімум 1 раз місяць. Вся процедура відбувається таким чином
1. масажними рухами наносять гель-пілінг на шкіру
2. залишки видаляють
3. наносять спеціальний крем, які запобіжить прилипання шкіри до парафіну
4. руки занурюють в теплий парафін
5. загортають руки в поліетиленову плівку і надягають рукавички.

Після цього, слід почекати 15 хвилин, зняти парафін і за допомогою крему зволожити їх .
Побутує така думка, що таку процедуру складно проводити вдома самостійно. Але, можна ж вдатися до альтернативи. Для цього очистіть руки скрабом, покрийте їх живильним маскою і надіньте рукавиці з бавовняної тканини. Такі процедури рекомендується робити перед сном, тоді ви можете таку маску потримати всю ніч. Якщо ж такий варіант вас не дуже влаштовує, то можете зробити класичну парафінотерапія. Для цього придбайте медичний парафін і розігрійте його на водяній бані. Одягніть на руки поліетиленові рукавички і занурте їх в парафін на 10 хвилин. Таким чином, почне посилюватися кровообіг, підвищиться еластичність шкіри, вирівняні сіточка зморшок. Для хорошого результату вам досить провести один сеанс. Тільки переконливе прохання - такі сеанси проводите в холодну пору року.
Парафінові ванночки в домашніх умовах - це чудове доповнення до будь-якого манікюру. Більш цього, це чудова психотерапевтична процедура, яка надає релаксуючу дію. Грунтуючись на позитивній характеристиці такої процедури, ми рекомендуємо проводити її і в домашніх умовах.
Для цього вам необхідно придбати 3 кг парафіну і розтопити його на водяній бані.
зараз підготуйте до процедури свої руки : Очистіть їх скрабом, і нанесіть крем-основу. Обов'язково перевірте температуру парафіну, щоб уникнути опіків. Зараз, коли ви вже впевнені, що температура підходить шкірі ваших рук, занурте їх в парафін на пару секунд, потім витягніть їх на 10секунд і знову занурте. Так повторюйте 8 разів. За цей час кисті ваших рук повністю покриються товстим шаром парафіну. Зараз надіньте на руки поліетиленовий пакет і махрові рукавиці. Так залиште на 25 хвилин. Зніміть пакет і рукавиці , А парафін знімайте від зап'ястя до пальців. От і все. Парафінотерапія стоп слід проводити аналогічним чином.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!