Парфумерні правила безпеки

Туалетна вода і духи - це незамінна частина вигляду будь-якої жінки. Але, для того, щоб ваші духи могли правильно служити своїй пані, потрібно дотримуватися деяких правил ...

як будь-яка інша косметика , Парфумерія повинна правильно використовуватися, тільки таким чином ви зможете отримати від неї очікуваний ефект. А саме:

1. Не можна допускати зіткнення шкіри і пляшечки з парфумами . Тому, ніколи не наносите парфуми пальцями. Якщо шкірний жир потрапить у флакон з парфумами, то він спровокує зміну структури або запаху парфумів.

Візьміть собі за правило - наносите парфуми спочатку на ватний тампон, і тільки потім на шкіру.


2. Дуже багато намагаються наносити духи на область шиї. Чи не правильно! Духи завжди піднімаються вгору, тому основна їх частина осідає на стелі. Для того, щоб ви отримали від своїх парфумів бажаний результат, то натискайте пульвізатор на рівні колін.
3. Золоте правило: наносите парфуми скупо! Додати ви можете завжди, а ось «перебір», ви зможете прибрати хіба що під душем.
4. Наносьте духи тільки на шкіру, і ніколи не на одяг. Намагайтеся ніколи не допускати контакт духів з одягом. Причина в тому, що в парфумах містяться компоненти, які можуть залишити плями на речі. Особливо небезпечно наносити духи на делікатні речі. Для того, щоб звести до мінімуму потрапляння духів на одяг , Ви повинні навчитися наносити духи спочатку на шкіру, і тільки через 5 хвилин одягатися.

5. Пам'ятайте, духи - це інтимна річ Їх не купують як річ, тільки по упаковці. Точно ті ж духи, разом із запахом вашого тіла можуть призвести незвичайне враження. Ось чому, перед покупкою нових парфумів, ви повинні скропити тіло і так походити як мінімум півдня. Тільки в цьому випадку, ви зможете прийняти правильне рішення.
6. За один прихід в магазин ніколи не пробуйте більше трьох різних парфумів . Йдеться про вдиханні їх ароматів, а не про нанесення їх на шкіру. Вся справа полягає в тому, що після таких процедур наш нюх не в змозі буде розрізнити відтінки духів, і ми можемо зробити неправильний вибір.

Якщо все-таки вам потрібно понюхати більше ніж 3 види духів, то обов'язково зробіть перерву. Ви повинні вийти з магазину і понюхати запах кавових зерен. Таким чином, ви зможете спробувати другу спробу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!