Основна функція вій - це захищати очі від влучень пилу бруду і від пошкоджень. Той факт, що вії присутні у багатьох тварин, вказує на те, що вони не позбавлені це захисної функції. Для сучасної людини така захисна функція залишається ще актуальною, але інша значна частина їх функція, це декоративна. Людину без вій, погодьтеся, не має нормальну зовнішність. Це не тільки псує зовнішність людини, а й може бути небезпечним для очей.

Причини відсутності вій зможуть бути наступними:

• Травма особи, наприклад, під час аварії на виробництві, автомобільних аварій, термального та хімічних опіків. Таке може статися і в результаті татуювань на століттях і навіть від тривалого носіння штучних вій.
Медикаментозне та хірургічне лікування, внаслідок якого необхідно було видалити фолікули вій. Це може бути хіміотерапія, радіотерапія, в результаті яких можна втратити волосся.
Вроджена аномалія відсутності волосся.

Нещодавно було винайдено пересадка вій з метою поліпшення зовнішнього вигляду. Спочатку їх пересаджували тільки в тому випадку, якщо сталася втрата вій, хоча деякі фахівці і сьогодні вважають, що пересадку вій необхідно проводити тільки у виняткових випадках. Але сьогодні все більша кількість людей звертаються до пластичних хірургів з проханням про пересадку вій, щоб зробити їх більш довгими і густими.

Кому можна робити пересадку вій?

• Тим, хто переніс травми або захворювання потрібно реконструктивна трансплантація. Пацієнтам з вродженою аномалією очей робити пересадку вій не можна, тому як у них відсутня волосяний покрив, які необхідний як матеріал трансплантації. Для таких людей передбачені інші процедури.
• Естетичну трансплантацію вій проводять всім бажаючим.

Реконструктивна трансплантація вій

Важливими чинниками, які враховує лікар при розгляданні питання про пересадку вій в результаті різних травм, є:
1. наявність волосся для трансплантації відповідної якості,
2. біологічна здатність пошкодженої тканини бути функціональною.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!