Кожен день, не помітно для нас, відбувається оновлення клітин, тобто старі (ороговілі) клітини замінюються новими. Догляд за собою - це невід'ємна частина дня кожного з нас. Ми зміцнюємо волосся за допомогою масок для волосся, робимо різні фізичні вправи, для того, щоб підтримувати тіло в тонусі, ходимо на масаж, але не завжди згадуємо, що клітини нашого тіла також потребують нашої допомоги та догляду. Для цього не завжди достатньо тільки крему або тоніка. існують спеціальні процедури, які допомагають шкірі оновлюватися і дарують новим клітинам можливість виглядати свіжими і здоровими.

Пілінг, що ж це?

Пілінг - це процедури з видалення відмерлих клітин не тільки особи, але і всього тіла. Ороговілі клітини шкіри не розвиваються далі, що сприяє їх злущування.

Дану процедуру можна проводити як в домашніх умовах, так і в спеціально обладнаних салонах. Але варто пам'ятати, що пілінг в домашніх умови не буде настільки ефективним, як в салоні, так як обмежена можливість використання всіх застосовуваних препаратів. Найпростішим пілінгом, який кожен може зробити, не виходячи з дому, є кавовий і молочний, так як ці продукти найчастіше є у кожного вдома. Досить порадитися з косметологом і подивитися відео уроки і ви без зусиль зможете проробляти цю процедуру самостійно. Але для видалення ороговілих клітин з шкіри голови, рекомендується звернутися до фахівців, тільки вони зможуть правильно підібрати процедуру, щоб вона не пошкодила структуру волосся.

Зараз є дуже багато видів процедур по видалення ороговілих клітин , Але перед тим, як ви оберете для себе один з них, слід з ними ознайомитися. Існує хімічне чищення, яка називається ТСА, для неї використовується трихлороцтової кислота, але вона не дасть вам такого результату як феноловий кислотний пілінг. Ренофаз - надає тільки сприятливий вплив на шкіру, абсолютно безболісний спосіб. Ензимними пілінг - неглибокий, надає дуже ніжне вплив на шкіру, також його плюсом є те, що використовувати його можуть також люди зі смаглявим кольором шкіри.

Також до хімічного пілінгу відноситься ретиноєвий, для цього виду процедур використовується ретиноевая кислота, ретинолової - буде ефективний при будь-якому типі шкіри, саліциловий - в даному випадку проводиться не видалення ороговілих клітин, а розчинення їх.

До механічних процедур входить алмазний пілінг - відбувається шліфування верхнього шару шкіри за допомогою алмазної пилу. кораловий - є самим м'яким з усіх засобів, можливе використання навіть для чутливої шкіри, в основі процедури лежить коралова крихта і рослинні екстракти. Ультразвукове відлущування ороговілих частинок - дбайливо видаляє, але при цьому дуже добре омолоджує шкіру. Газорідинний пілінг - його назва говорить сама за себе, тобто видалення проводиться за допомогою наголоси про шкіру сильного потоку рідини з газом .

Іноді потрібно не тільки зробити нашу шкіру молодше, але і вилікувати її. Існують і такі види процедур, такі як серединний пілінг - цей вид процедури допоможе при гіперпігментації шкіри, зморшках, вікові зміни. А також мигдальний пілінг - чудово очищає шкіру, вшити з тим прекрасно допомагає при вуграх, жирній себореї шкіри, позбавляє від наслідків акне.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат з різними функціями, в тому числі і для пілінгу!