Пілінг - це штучний процес відлущування на поверхні шкіри ороговілих шарів.

спеціальні пілінги які можна створити своїми руками або купити в магазині. У таких косметичних речовинах міститися щільні і дрібні частинки, під дейстствіем яких ороговілі і відмерлі клітини шкіри видаляються .

Чи не проробляти процедуру пілінгу частіше ніж один раз на тиждень, бо вам загрожує запалення шкіри внаслідок чого вона почервоніє. Важливо, щоб ви були впевнені в тому, що якого типу ваша шкіра: суха, жирна або змішана. Дуже капризна суха шкіра, ви можете легко помилитися при покупці пілінгу і як результат можете нажити собі роздратування. Візьміть рослинне масло і перемішайте з перемолотим геркулесом , Накладіть на 5-10 хвилин на обличчя, після змийте холодною водою. Легко може статися, що такий рецепт вам краще підійде ніж покупна маска.

Дуже корисний пілінг для жирної шкіри або вікової. Дуже добре, якщо до складу маски-пілінгу увійдуть амбразівние жорсткі частинки. Після процедури з таким пілінгом, ви не дізнаєтеся в дзеркалі своє обличчя, воно буде свіженьким і молодшим, ваша шкіра стане шовковистою і м'якою.

Не треба забувати, що не тільки на обличчя потрібний пілінг, але цього хоче і шкіра вашого тіла. нічого не означає таке твердження жінки, що крім мого улюбленого ніхто моє тіло не бачить. Саме для нього і треба робити такі сюрпризи для поліпшення стану поверхні шкіри вашого тіла. Уявіть собі, його здивування, коли він проведе рукою по вашому ніжному тілу. Будьте більше ніж впевнені, що це його розохотить багато.

Існують у продажу, для пілінгу вашого тіла, і різного роду гелі. Але я вам рекомендую це проробляти за допомогою морської солі. Така сіль дуже ефективна в боротьбі з целюлітом, при її допомоги активізується кровообіг, а водно-сольовий баланс стимулюється.

Такими ж властивостями володіє і косметична глина. Рекомендується накладати маски з глини на область декольте. При її допомоги відмерлі клітини втечуть , Покращитися кровообіг, разгладятся зморшки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!