такий пілінг , В якому використовується сіль, допомагає нам досить глибоко очистити шкір у особи від наявних на ній забруднень, які встигли накопичитися і також від мертвого шару клітин , Але також робить шкіру рівною, м'якою і гладкою, поле чого вона починає сяяти. натуральні скраби із застосуванням солі також сприяють для поліпшення кольору нашого особи, підвищення тонусу шкіри, дають легке освітлення веснянок, пігментних плям, і частково можуть усунути старі рубці і шрами .

найважливішим використовувати морську сіль , Яка багата за своїм змістом багатьма корисними мікроелементами, а також різними мінералами . Що стосується звичайної харчової солі, яку ми використовуємо для приготування їжі, то вона на дев'яносто відсотків складається з хлориду натрію, і крім поверхневого очищення нашої шкіри ніякої користі вона не принесе. Під час, приготування скрабу для особи з використанням солі сольові крупинки варто подрібнювати в кавомолці до стану порошку. Такі дії необхідні, щоб уникнути травматичності ніжного і тонкого шкірного покриву нашого особи. А також приготований скраб потрібно використовувати одразу ж, так як після сіль може розчинитися в інгредієнтах, які будете додавати і тоді скрабірующего ефекту, який потрібен, просто не вийде. Якщо у вас суха і нормальна шкіра скраби з використанням солі застосовувати коштує приблизно один раз в два тижні. При наявності жирної і змішаної шкіри, використовуйте скраб один раз в тиждень.

Не рекомендується робити пілінг із застосуванням морською сіллю при чутливій шкірі на обличчі, а також при наявності на її поверхні ранок, сільниз воспальтільних процесів або ж прогресуючої вугрової висипки.

Рецепти скрабів з використанням морської солі
для сухої , А також і для нормальної шкіри на нашому обличчі, попередньо подрібнену морську сіль змішуємо з такими продуктами: яєчний жовток, далі може бути жирна сметана або ж майонез, прідержуясь пропорції одна чайна ложечку солі на одну ложку сметани або ж на один жовток.

при жирному типі шкіри , Сіль потрібно змішувати з кисломолочними продуктами, не великий жирності. Пропорція залишається, така же.Все інгредієнти вам потрібно трохи розмішати і відразу нанести отриманий склад на попередньо очищену і злегка вологу шкіру свого обличчя. Далі акуратно масажуєте її протягом двох хвилини. І залишаєте суміш на своєму обличчі на десять хвилин, після змиваєте теплою водой.По закінченню вам потрібно обов'язково нанести щоденний зволожуючий .

Пілінг із застосуванням солі для жирної шкіри на обличчі:
Насипаємо в ємність повну чайну ложечку, вже подрібненої морської солі, і поступово додаємо невелику кількість лимонного соку, тільки свіжовичавленого, до того моменту поки при розмішуванні у вас не вийде густа сольова кашка. Після цього вам нудно додати дві ложки, рідкого йогурту (натурального), і трохи розмішавши, відразу наносите отриману масу на обличчя, після цього помасажуйте кінчиками пальців близько однієї хвилин. Залишайте на п'ять хвилин, і змийте прохолодною водою.

Скраб для обличчя з використанням морської солі і глини, підходить для всіх типів шкіри:
При сухій шкірі, потрібно змішати одну чайну ложку солі з однією ложкою червоною або рожевою глини, додайте ложкою рідкого меду, і яєчний жовток.

При жирній шкірі потрібно взяти білу, блакитну, жовту глину, сирий білок або нежирну сметану.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!