Кожна жінка має таємне бажання - бути красивою і неповторною в будь-якому віці. Для цього потрібно регулярно проводити різні косметичні процедури по догляду обличчя і тіла. Пілінг є однією з найбільш важливих підготовчих косметичних процедур . Адже недарма в перекладі з англ. мови peel- очищати.

Протягом життєдіяльності, організму в результаті різних кліматичних умов, стресу, переживання, на нашій шкірі з'являється скупчення ороговілих лусочок відмерлих клітин. для інтенсивного наповнення шкіри киснем, від них обьязательно позбавлятися, щоб пори шкіри не забивалися.

Для цього, однієї процедури -умиванія, недостатньо. І тут на допомогу до нас приходить пілінг - це усунення відмерлих клітин за допомогою препаратів. До їх складу входять дрібні абразивні частки, використавши яких ми має можливість помітно поліпшити стан шкіри. Мелена натуральна кава -займається особливе місце серед цих препаратів. Ви легко можете влаштувати собі СПА-процедури і вдома, сидячи в м'якому кріслі перед телевізором.

Саме через високий вміст кофеїну, кава набув широкого застосування в косметології. Він стимулює розщеплення і виведення з клітин жирів, вирішує проблеми целюліту., Тим самим активізує біохімічні процеси в клітинах

Органічні кислоти, білки, масла, жири і вуглеводи, вітаміни групи В, які містяться в зернах, відмінно сприяють відновленню еластичності шкіри, пом'якшують і зволожують її, перешкоджають передчасного старіння, мають унікальну способностью- протизапальну і сонцезахисним свойствам.Всего лише один запах, цього чудесного продукту, стимулює мозкову діяльність і покращує дихальну функцію легенів.

Косметологічні компанії випускають професійні засоби для пілінгу, які широко використовуються в СПА-салонах. В їх основі містяться подрібнені необсмаженого кавові зерна, а для більш м'якого нанесення на шкіру, додають ароматичні масла і інші інгрідіенти.В підсумку, наша шкіра позбавляється від старих ороговілих клітин, і відбувається інтенсивне наповнення киснем. Треба зауважити, що чистий мелену каву може легко пошкодити нашу шкіру.

Легкими масажними рухами, на розслаблене, зволожене тіло наноситься цей препарат. Прискоренню процесу добре сприяє перед пілінгом відвідування сауни, бо під впливом сухого спека, пори розкриваються, а наша шкіра стає особливо м'якою і вразливою. На більш «проблемних зонах» (стегнах, ягодіцвх, животі, верхньої частини рук до плечей) бажано більш частіше використовувати пілінг.

м'яко отшелушивая ороговілі лусочки шкіри , Пілінг глибоко і ніжно очищає, тим самим живить і зволожує, сприяючи оновленню клітин верхнього шару шкіри, покращує циркуляцію крові активізує виведенню шлаків і токсинів. Одне тільки вдихання аромату кави знімає з нас втому і стрес, нагороджує нас неповторним відчуттям бадьорості і свіжості .. В результаті ми отримуємо бажане відображення в дзеркалі. Ми самі, самі ...

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!