Для того що б ваша шкіра довше зберігалася молодою і красивою, багато професійних косметологи повинні порадити робити пілінги. Але існує багато різновидів цієї процедури , І вам варто навчиться розбиратися в них.

процедура пілінгу для особи є відлущуванням верхнього омертвілого шару нашої шкіри для кращого її зовнішнього вигляду і стану . Пілінг допомагає відновити здоровий колір шкіри, прибрати дрібні зморшки, вировнівает шкіру, але і сузіжівает пори, допомагає позбутися від рубців, а так же акне. Всього є кілька видів пілінгів.

1. поверхневі . Такий вид пілінгу є самим щадним для особи. Його роблять для того, щоб шкіра була доглянутою і довше зберігала свою молодість. При цій процедурі використовують м'які засоби такі як скраби, а так само маски, гоммажи .. Гоммаж рекомендують робити для сухої шкіри, а ось всі інші косметичні засоби які будуть використовуватися гарні для інших типів шкіри. Поверхневий пілінг рекомендують робити не частіше ніж раз на два тижні. Після пілінгу рекомендують робити зволожуючі маски. І зауважте гранули при пілінг для чищення особи краще не використовувати, оскільки вони можуть травмувати клітини епідермісу.

2 Поверхнево-серединний. Сюди відносять пілінги в яких застосовується фруктова кислота. Зміст кислотності в таких засобах для цього виду пілінгу не перевищує 50%, тому такий вид пілінгу не викликає відшарування епідермісу, але в той же час мають властивості кислоти проникають глибоко в шкіру, при цьому впливаючи на меланін, завдяки цьому очищаються пори і освітлюється особа. Такий вид пілінгу проводиться в салонах і косметичних кабінетах. Він добре освітлює обличчя, прибирає яскраві висипання у тих хто страждає проблемною шкірою . Його використовують і в літній період. Его рекомендують робити курсом 2 разів протягом тижня.

3 Серединні. Такий вид пілінгу роблять в період коли вже прохолодно зама і осінь. При цьому шкіра оновлюється, ну і так само освітлюється, в ній відбувається анти-ейдж терапія, і все обличчя клієнта омолоджується. Для кращого ефекту після такого виду пілінгу потрібно провести курс масажу. При маленьких шрамах, висипаннях цей пілінг використовується для лікування. Дуже важливо знати, що протягом приблизно 3 днів після такого пілінгу верхній шар отшелушивается, відчуття схожі з обгорілої шкірою після засмаги. Так це виглядає не дуже естетично, але все ж процедура дуже ефективна. Для серединного пілінгу не використовуються ретиноевую кислоти . Так як вони досить добре відлущують ороговілий шар епідермісу, нопрі цьому вони дуже токсичні.

4 Серединно-глибинні . Є вже більш потужним пілінгом, ніж серединні, в ньому застосовують більш високий відсоток фруктових кислот . Серединно-глибинний пілінг повинен рекомендувати строго косметолог.

5 Глибинні пілінги. Його виробляється в лікарні під загальним наркозом. При цьому застосовуються спеціальні апарати, що зрізують шар епідермісу. Такий вид пілінгу виконують після опіків або ж коли необхідно вирівняти шкіру обличчя. Такий вид пілінгу це жорстка і досить важка процедура з досить тривалим процесом реабілітації. Так після нього шкіра дуже молодіє, однак може бути і таке що стає помітний завзятий контраст між шкірою обличчя і шиєю, але, а так само зони декольте. І так візьміть за правило догляд за шкірою після пілінгу це дуже важливий момент. Обов'язково використовуйте якісь косметичні сироватки або ж ампули для глибокого зволоження шкіри, бажано пройти курс масажу , Все це Жеда з метою харчування, і зволоження її, а так само швидкого відновлення балансу в ній.

Також пілінги ефективно виробляють на спині, якщо там є дрібні шрами або ж висип. В такому випадку потрібен серединний або ж серединно-глибинний пілінг.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!