За останній час дуже популярним став пірсинг нігтів. Я не хочу сказати, що це новинка, просто раніше пірсинг нігтів можна було побачити хіба що між неформалами. Сьогодні ж, пірсинг нігтів все частіше можна зустріти у самих різних жінок. Це може бути і домогосподарка, яка ретельно доглядає за собою, або ж впевнена в себе, бізнес-леді. Особливу популярність пірсинг нігтів завоював сьогодні між молоддю. Його виконують у такий спосіб: нігтьову пластину проколюють, роблять маленьку дірочку, щоб можна було в неї вставити колечко. Воно може бути зі стразами, камінчиками або ж з підвіскою. Такий прийом красиво виглядає.

Важлива вимога до нігтьового пірсингу - це абсолютно здорові нігті. В цьому випадку можлива довжина нігтів повинна бути середньої, але в деяких випадках він красиво виглядає і на довгих нігтях. Процедура проколювання нігтьової пластини відбувається так: беруть тоненьку швейну голку і посередині на відростила частини нігтя проколюють дірочку. Виробники товарів косметології випускають спеціальні бури для проколювання, а також широкий асортимент сережок для пірсингу нігтів. Тим, хто бажає проявити свою фантазію, такий аксесуар може зробити самостійно. Для цього вхід можуть піти маленькі колечка зі старою ланцюжка, підвісити до них красиву підвіску, яку ви можете змінювати кожен день. Для такої процедури потрібно дотримуватися перерви, щоб нігті могли відпочивати. Після того, як ви зніміть колечко, нігті слід красиво обрізати. Практика показала, що мінімальні незручності доставляє пірсинг мізинця. Але ви можете проколоти будь ніготь. Дуже красиво виглядає французький манікюр з доповненням пірсингу. Для того, щоб зовнішній вил вашого манікюру зберігався якомога довше, рекомендується знімати колечко на ніч, і тоді, коли ви займаєтеся домашньою роботою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!