Хімічний пілінг не має протипоказань, але вивчивши характеристики типів шкіри, ви зможете поободрать для себе ідеальний варіант.
I тип - жінки не старше 30 років, як правило, без зморшок. Вам знадобиться 3 -4 пілінгу, виконаних слабо концентрованими розчинами гліколевої кислоти. Це робиться два рази в рік для підтримки загального тонусу шкіри і її оновлення, а також профілактики проти старіння шкіри.

II тип - вік жінок 28-35 років, коли вже з'являються дрібні зморшки в куточках очей в спокійному стані, і більш глибокі, мімічні зморшки, можуть навіть бути присутнім вогнища пігментних плям. Пілінг для такого типу шкіри проводиться до восьми сеансів, найкраще фруктовими кислотами . Курс лікування можна проводити два рази на рік.

III тип - притаманний жінкам у віці 35-45 років, коли вже в розслабленому стані з'являються зморшки біля очей, рота, на лобі, з'являються пігментні плями. Пілінг фруктовими кислотами потрібно проводити регулярно. Попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем з приводу призначення пілінгу з трихлороцтової кислотою.

IV тип - жінки від 50 років. На обличчі багато різних зморшок, пігментних плям, поверхня шкіри не рівна. У цьому віці необхідно 2-3 сеансу пілінгу трихлороцтової кислотою, або ж один раз лазерний пілінг. Зупинятися тільки на цьому не слід, важливо отримувати пілінги гліколевої кислотою для загального підтримання тонусу шкіри, консультуючись з лікарем дермато-косметологом.
Найкращі результати отримують застосування хімічного пілінгу пацієнти з II-III типами шкіри. Але навіть і при IV типі шкіри можуть бути нормальні результати, якщо жінка прагне підтримати свій стан шкіри, і виглядати не «як у двадцять», а як нормальна, доглянута жінка свого віку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!