побічний ефект від носіння високих каблуків ви можете отримати через посиленого навантаження на поперечний звід стопи. Таким чином ви створюєте чудові умови для формування «Розпластаною стопи».

Якщо ваша п'ята знаходиться постійно на висоті, то це часто призводить до зміщення сухожиль, суглобів, до виникненню нефизиологических розтягувань, внаслідок чого починає розвиватися артроз.
І якщо від природи нам дана одна хода, яка заснована на природному руховому стереотипі. При цьому високий каблук змінює центр ваги стопи, що призводить до зміни ходи. Внаслідок такого порушення починає розвиватися зсув у всіх відділах хребта , А в крижово-клубової області починають відбуватися незворотні зміни.

Звичайно ж, жінкам потрібно самим вирішувати, чи варто добре самопочуття і здоров'я міняти на штучну сексуальну привабливість. Якщо вона впевнена, що без каблуків її вигляд не буде настільки сексуальним, як в підборах, то говорити їй про здоров'я і волати до здорового глузду тут марно.

Але, потрібно відзначити, що багато жінок під впливом думки оточуючих або якихось стереотипів, досить часто починають стримувати свою природну сексуальність . Замість того, щоб природні якості виривалися назовні, вони намагаються вичавити сексуальність штучним способом, точно як у випадку з високим каблуком.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!