Здається, немає нічого простішого - умити обличчя , Витерти рушником і, будь ласка, шкіра готова до нанесення макіяжу. Але, з цим не погодяться професійні візажисти. У деяких випадках, процес підготовки шкіри до макіяжу займає нітрохи не менше часу, ніж сам мейкап.
Від цього залежить і стійкість макіяжу, і зовнішній вигляд шкіри. Хто хоче, щоб на обличчі виднілися згустки тонального крему або катишки тіней. Таке не відбудеться, якщо ви будете приділяти достатньо уваги процесу підготовки шкіри до макіяжу.

Покрокова інструкція " Готуємо шкіру до макіяжу »

1. Відлущування. Відразу після процедури вмивання, нанесіть коштів на шкіру, але воно повинно підходити її типу. Починаємо процедуру відлущування. Можна застосовувати хімічний метод - рідкий засіб на основі саліцилової кислоти або фруктової кислоти, або ж фізичний - скраби з абразивними частинками. Пам'ятайте, засіб повинен бути м'яким, тільки так в його можете використовувати кожен день. Багато хто з жінок обходяться простий мочалкою. Головне те, щоб мертві клітини ви прибрали. Що ж робить відлущування: шкіра стає гладкою і засоби, які призначені для макіяжу будуть по ній ковзати і красиво лягати. Як бонус - світиться шкіра.

Порада: випробуйте мультифункціональний засіб, яке не тільки умиває шкіру, але і м'яко відлущує. Ви заощадите час.

Clinigue Відлущуючий скраб Exfoliating Scrub, створений на розчинної у воді основі, чудово підходить для жирного типу шкіри перед нанесенням макіяжу.
Shu Uemura - очищающий мус для вмивання, в складі якого екстракт білого латаття, саліцилова кислота і фірмовий компонент - глибинна морська вода.

2. Тонік (необов'язково) Він призначений для тих, у кого тип шкіри жирний і має схильність до акне. Використовувати тонік можна і в тих випадках, коли ви відчуваєте що на шкірі залишалися сліди отшелушивающего або миючого засобу.

Що дає шкірі тонік? Це засіб служить як додаткове до очищення. Потрібно відзначити, що сучасні тоніки зволожують і заспокоюють шкіру.

3. Сироватка (необов'язково). У денний сироватці потребує вікова шкіра , А також така, на якій утворилися пігментні плями і зморшки. Сироватка - це додатковий вітамін шкірі. Якщо ви не маєте вікових проблем - пропускайте цей крок.

Що дає сироватка шкірі? Сироватка надає додаткову еластичність і пружність, надає рівність в нанесенні макіяжу. Така шкіра більше світиться і полегшує макіяж. Сироватка сприяє вирівнюванню кольору шкіри, освітленню гіперпігментації.

4. Зволожуючий крем для обличчя . Такий крем необхідно підбирати відповідно до типу шкіри. Якщо на обличчі відчувається тяжкість, а крем через п'ять хвилин після нанесення лежить жирним шаром, то вам краще використовувати багатофункціональний крем з SPF, таким чином, ви зможете об'єднати цей крок з наступним і не відчувати дискомфорту. Радимо рідкі і гелеві текстури - вони не обтяжують шкіру і легко вбираються.

що дає шкірі зволожуючий крем. Протягом усього дня відбувається зволоження шкіри. Це добре, тому як існує така косметика, яка дуже сушить шкіру.

Порада: Приділяйте увагу області скул. Намацайте кісточку вилиці і делікатно вбивайте в це місце зволожуючий крем. Це стимулює кровообіг, зменшує набряки, а крем краще проникає в шкіру.

5. Сонцезахисний крем. Якщо зволожуючий крем без фільтра SPF, то рекомендується використовувати сонцезахисний крем. Робіть це до макіяжу!
6. Праймер. Якщо ви раніше ніколи не використовували праймер, то рекомендуємо спробувати. Їх основним завданням є забезпечення зчеплення продуктів макіяжу з поверхнею шкіри. Праймери ще називають грунтом декоративної косметики, типу полотно для художника. Така прозора основа сприяє вирівнюванню поверхні шкіри, мінімалізує зморшки, пори, шрами від акне.

Що робить праймер для шкіри: всі засоби косметики будуть краще ковзати по шкірі, макіяж буде довше триматися.

Порада: використовуйте праймери без силікону і синтетики в тому випадку, якщо ви алергік.

Праймер для обличчя з пензликом Dior.

Ви заперечите - нічого собі! Перед тим як нанести макіяж потрібно накласти на шкіру шість різних засобів? Не варто хвилюватися. Такі кошти дуже легко вбиратися в шкіру, не залишаючи після себе слідів. Ну а якщо немає, то ви можете використовувати багатофункціональні засоби.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!