Помада і блиск для губ

Кожен з фахівців вам скаже, що помада насичений темних відтінків НЕ ля підлітків. Але, при цьому і дуже світлі тони юним леді не дуже підходять. В підлітковому віці слід підбирати помаду, яка б максимально підходила до природного кольору їх губ. Зазвичай красиво виглядають помади карамельного, кавового або коралового відтінку, при цьому базовим шаром може виступати гігієнічна помада з ультрафіолетовим фільтром, на який нанести прозорий блиск. Таким чином, вдається отримати більш об'ємну форму губ і додати їм свіжість.

Формування контуру обличчя

Дуже рідко вдається знайти в косметичних лініях для підлітків такий засіб як рум'яна. Швидше за все, тому, що юному особі рум'яні ні до чого. При цьому хайлайтер - це досить вдала знахідка у формуванні образу. Засіб для формування рельєфу особи, за допомогою якого можна виділити будь-яку область світловідбиваючими частинками . Він же вірний помічник, коли необхідно приховати дрібні косметичні вади.

Тональна основа

Незважаючи на те що підлітковий макіяж повинен бути легким і природним, в цьому випадку, без тональної основи не обійтися. Вона може впоратися з підвищеною жирністю шкіри, прибрати жирний блиск і надати зовнішності більш здоровий вигляд.
більшість з косметичних брендів випускають тональні основи, в яких закладена формула «два в одному» або навіть «три в одному». Такі засоби здатні виконувати ще й додатковий хід за шкірою, а не тільки свою основну декоративну функцію. Дуже часто дівчата роблять помилки, вважаючи, що тональний крем кардинально змінює зовнішній вигляд шкіри. Він лише вирівнює і підкреслює природний тон особи.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!