Всім знайоме таке поняття, як сила всесвітнього тяжіння. Косметологи, як і фізики, стикаються з цим щодня, так як проблеми з втратою пружності шкіри , Її обвисанням, безпосередньо пов'язані з законом гравітації, і в цілому це залежить від того, що м'язи обличчя стають слабкими. В першу чергу потрібно приділити увагу ліфтінгу. В даний час вже доступні сеанси ліфтингу в звичній обстановці.

Перш ніж почати знайомитися з правилами домашнього ліфтингу, ви повинні засвоїти деякі табу.
Зверніть вашу увагу на позу під час сну. Лежачи на спині ви збережете пружність шкіри, уникнете складок, які з'являються від контакту з постільними речами.
Контролюйте свої дотики до обличчя . Адже торкаючись руками шкіри, ми несвідомо позбавляємо її природного пружності. Це відноситься і до очищення від косметики, і до просто вмивання. Таким образам ми самі провокуємо передчасне старіння. Дотик має бути дуже делікатним, що не тягне шкіру.

А зараз розглянемо способи, користуючись якими ви отримаєте помітні результати, проводячи ліфтінгові процедури не виходячи з дому .

Перелік засобів, необхідних для поліпшення пружності шкіри в домашній обстановці
Щоб боротися будинку з втратою пружності шкіри обличчя вам знадобиться крем з ефектом ліфтингу. Слово «ліфтинг» в перекладі з англійської мови означає підтягування, пластика. Метод ліфтингу дозволяє поліпшити контури овалу обличчя, тому купуючи крем, зверніть увагу, що він повинен бути ліфтинговий.
В склад кремів з ефектом ліфтингу входять фібрилярні білки - колаген, найцінніші лікарські ресурси з дна морського - водорості, різні компоненти, призначені для ефективності підтяжки шкіри обличчя.
Більш довготривалим ефектом, незважаючи на те що швидкого поліпшення ви не побачите, володіє крем для щоденного користування, на відміну від крему з негайним дією, результат якого буде недовгим. Тому купувати потрібно крем для використання кожен день.
Ще однією невід'ємною частиною для моделювання ідеального контуру вашого обличчя буде маска, що відновлює пружність. якщо комбінувати таку маску з кремом для підтяжки м'язів - ефект буде карколомним. Але, звертаємо вашу увагу на те, що результатом ви будете задоволені тільки за умови систематичного застосування маски і крему. Якщо бути точним - проміжок між процедурами повинен складати не більше 2-3 днів.

прийоми масажу
Не у всіх жінок є можливість і час отримувати професійний масаж. В цьому випадку пропонуємо вам зайнятися цим самостійно. Сеанси масажу благотворно впливають на тонус, пружність і красу вашої шкіри.
Якщо ви зважилися зробити масаж самі, починайте з ніжних погладжувань, які впливають на кровообіг і зміцнюють м'язи обличчя. Перед сеансом ретельно вимийте руки і скористайтеся засобом для очищення шкіри обличчя. Лоб слід погладжувати, рухаючись від брів до коріння волосся. Приділіть увагу і щоках - кінчики пальців рухаються до скроні. Самомасаж особи забере у вас 3-4 хвилини. В цілому необхідно пройти 20 сеансів, з проміжком в 2-3 дня.
Вам потрібно прибрати друге підборіддя? Тоді використовуйте контрастний вид масажу. Змочіть жорстку серветку в прохолодній воді, в яку додайте сіль і поплескував підборіддя. Це потрібно зробити 10 разів, а після повторіть процедуру, використовуючи вже теплу воду.

Способи позбавлення від другого підборіддя
Погодьтеся - подвійне підборіддя - видовище не з приємних. Але цілком реально позбутися від нього ціною власних зусиль.
Найпростіший спосіб, відповідний навіть найбільш ледачим - це напруга м'язів і вимовляння букв «у», «і».
Більш складні способи природно дадуть і кращі результати. Отже - сядьте на стілець, підставте під підборіддя два кулака і піднімайте їх вгору. Підборіддям ж намагайтеся опустити кулаки вниз.
Ще одна вправа: мовою намагайтеся дотягнутися до підборіддя, відчуйте, що м'язи напружені.
Отже, підіб'ємо підсумок. Вибирайте відповідні косметичні засоби, користуйтеся ними систематично; проводите сеанси масажу - і ви побачите, що ліфтинг в домашній обстановці реальний. У ваших силах змінити свою зовнішність не вдаючись до послуг дорогих салонів.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!