Виявляється, закон гравітації актуальний не тільки в сфері науки, а точніше, фізики, а й в індустрії краси , Зокрема, косметології. Саме сила гравітації винна в тому, що м'язи обличчя втрачають свою чіткість, утворюються мішки під очима, з'являється друге підборіддя і інші ознаки старіння шкіри. З якихось причин всіх лякає поява зморшок. Звичайно, це величезна проблема, яка заслуговує якнайшвидшого вирішення, але підтяжка шкіри , Теж проблема не маленька. І, якщо Ви думаєте, що її вирішувати потрібно виключно в кабінеті пластичного хірурга або косметолога, то Ви глибоко помиляєтеся. Ліфтингові процедури будинку можуть бути не менш ефективні , Якщо правильно підійти до вирішення цього питання.

Перш за все треба дізнатися основні засоби підтяжки обличчя будинку, дізнатися про всі заборони і порушеннях, які можуть привести проблему з обвислій шкірою, появою зморшок і небажаних складок в ще більший тупик.

І, перше, що Ви можете зробити, це подивитися з боку на те, як Ви спите. Бажано засипати на спині, щоб при торканні особи і подушки не відбувалося розтягнення шкіри. Адже, якщо вранці особа «пом'яте», зі складками, то це результат неправильного положення особи уві сні.

взагалі, зайвий раз , Без необхідності стосуватися шкіри обличчя краще не треба, стежте за цим. Адже руки взагалі-то майже завжди, на протязі дня не чисті. Ну і торкаючись або спираючись руками на-віч, ми, так чи інакше, розтягуємо шкіру на ньому, а значить, сприяємо втрати чіткості особи. Між іншим, це стосується, також, рухів пов'язаних з умиванням і зняттям косметичних засобів. Тому робити це треба, як можна акуратніше, намагаючись не розтягувати шкіру обличчя. Особливо делікатна шкіра навколо очей, не забувайте про це.

Що стосується безпосередньо засобів, що сприяють ліфтінгу шкіри обличчя , То косметичні засоби в назвах, не мають слова « підтяжка ». Виробникам косметики більше подобатися іноземне слово, зокрема, англійське - ліфтинг. Тому якщо в косметичному засобі, який Ви готові придбати є це англійське слово, то це засіб нам підходить.

Як не крути, а засіб для підтягування шкіри, яке Ви купите, буде крем. Він повинен містити інгредієнти, які сприяють і вирівнюванню зморшок, і зволоженню, і харчуванню, ну і що сприяють підтягує. Такі крему містять велику кількість колагену, морських водоростей, і інших комплексів, що сприяють ліфтінгу.

Коли купуєте крем з підтягуючим ефектом, Ви помітите, що деякі виробники гарантують миттєвий результат. Це правда. Але правда і те, що такий ефект, що підтягує протримається дуже недовгий час. А ті крему, які призначені для щоденного використання, миттєвого результату не мають. Все відбувається поступово, але, зате результат буде стійким і тривалим.

Наступним коригуючих засобом, який дозволив би підтримати або відновити форму обличчя, є ліфтингова маска. Якщо використовувати таку підтягують маску в поєднанні з ліфтінговим кремом, то результат досить скоро Ви зможете побачити. Але, якщо Ви розраховуєте, що ліфтинговий масочку придбаєте раз на місяць, коли-то там використовуєте, то нічого не вийде. Для ефективної підтяжки обличчя будинку важливий спеціальний підхід. Ви повинні ліфтинговий крем використовувати щодня, а маску два - три рази на тиждень.

для підтяжки шкіри обличчя дуже ефективний спеціальний масаж. Масаж взагалі дуже корисний як для оздоровлення, так і для підтяжки, тонізації, зволоження і омолодження шкіри. Не переживайте, якщо у Вас катастрофічно немає часу на косметолога. Масаж можна робити і самому в домашніх умовах.

Домашній масаж для підтяжки обличчя повинен ґрунтуватися на легких рухах, що включають погладжування, завдяки якому відбувається не тільки поліпшення кровообігу, відтоку лімфи, збагачення шкіри обличчя киснем і мікроелементами, а й зміцнюються м'язи. Погладжування робимо кінчиками пальців. Починаємо з чола від низу до верху, потім щоки в сторону скронь. Процедура погладжування повинна проходити не менше 3-х хвилин. Таких процедур, для того, щоб був ефект, треба близько двадцяти, і проводити не менше двох - трьох на тиждень. Приступаючи до самомасажу, обов'язково треба очистити шкіру обличчя і рук.

Також, для підтяжки обличчя в домашніх умовах, підійде особливий контрастний масаж для боротьби з подвійним підборіддям. Тут треба запастися рушником, водою, ну і бажанням мати молодої, підтягнутий і здоровий вигляд.

попередньо намочивши рушник в солоній холодній воді, беремо його і рухами проходиться по підборіддю. Після десяти поплескувати, робимо те ж саме, але рушник мочім в теплій воді.
Взагалі друге підборіддя - це така проблема, яка якось непомітно з'являється, і, відповідно псує весь вигляд вашого молодого і квітучого особи. Тому це дуже неприємний явища вимагає негайного ліфтинг втручання в його коригування. Не така страшна проблема, як здається на перший погляд. І впорається ній будинку цілком реально і набагато легше, ніж з проблемою мішків під очима.

Найпростіша вправа, що допомагає позбутися від другого підборіддя - це напружувати м'язи за допомогою почергового вимови таких звуків, як «і» і «у». Навіть будучи дуже ледачим і чи зайнятим, можна поєднати цю вправу з, наприклад, душем.

Якщо Ви готові ґрунтовно боротися з другим підборіддям або зайнятися підтяжкою особи будинку, то є й більш складні, відповідно, ефективні вправи.
Сядьте прямо і з зусиллям спробуйте опустити підборіддя, який підтримуєте кулаками обох рук. Потім відкрийте рот, висуньте язик і спробуйте дотягнутися ним до підборіддя. Ви не зобов'язані дістати язиком підборіддя. Головне - напружити всі м'язи.

Загалом, якщо правильно підібрати ліфтинг крему, маску, не лінуватися ними користуватися, приділяти кілька хвилин в день спеціальним вправам, то підтяжка обличчя в домашніх умовах, виявиться реальністю, а не міфом. Про це можуть сперечатися ті, хто спеціальну косметику використовує раз на місяць, ще рідше виконує вправи, а про масажі тільки думає. Так що вперед, відкинули лінь, і Ви відкриті молодості, подтянутости, здоров'ю та красі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат, за допомогою якого Ви будете виглядати молодо і красиво навіть при використанні його в домашніх умовах!