Подтяжка мезонитями Сучасна сфера косметології здатна представити цілий спектр методик, які здатні вирішити вікові проблеми шкіри. Прикладом такої методики є процедура впровадження мезонітей. Процедура впровадження мезонітей є унікальною методикою армування особи. Мезоніті вводяться в шкіру без розрізів. Завдяки процедурі досягається підтяжка обличчя, підтримання цього ефекту протягом тривалого часу. У цій статті мова піде про унікальну методику армування особи, про особливості її виконання, показання і протипоказання до її застосування.

Правила виконання процедури армування мезонітямі
Процедуру можна виконувати на будь-яких ділянках шкіри обличчя, шиї, грудей, живота, сідниць, рук і ніг. Мезоніті дозволяють позбутися від зморшок, носогубних і лобових складок, підтягує шкіру і покращує овал обличчя. Ефект омолодження ставати помітним після першої процедури. Надалі ефект від процедури буде наростати і стане більш помітним через два місяці. Відбувається формування природного підтримує каркаса з сполучної тканини. Підтяжка мезонітямі - це одна з найбільш ефективних і малотравматичних методик омолоджування обличчя. Завдяки цим особливостям процедура набула популярності.

Особливості системи підтяжки мезонітямі
Процедура виконується за допомогою ін'єкційної голки (провідника) і нитки, яка закріплюється на голці. Після установки нитки під шкіру голка і нитка з легкістю відокремлюються одна від одної. Під час введення нитки голка не перегинати і не ламається. Унікальна технологія застосування голки дозволяє не травмувати тканини шкіри. На шкірі не виконуються розрізи. Під час виконання цієї процедури не потрібно анестезія, що спрощує виконання процедури. Місця введення голки під шкіру досить швидко затягуються, не залишаючи по собі шрамів і следов.Процедура унікальна також тим, що досягається ліфтинг тканин і ефект 3D моделювання, яке забезпечує якісне виправлення рельєфу шкіри. Довжина голки для ін'єкції може бути 30, 40 і 60 мм. Голка вводить в шкіри мезоніті, що складаються з шовного матеріалу полідоксанона, який застосовується в мікрохірургії протягом 30 років.

Основні властивості і характеристики мезонітей
Мезоніті покриті полігликолевою кислотою. За рахунок високої пружності ниток досягається пружинний ефект, який акумулює дію при установці декількох ниток відразу в одній зоні. М'яко-жорсткий каркас, який створюється за допомогою процедури, гармонійно інтегрується в тканину, не завдаючи дискомфорт і зовнішніх деформацій. Нитки поліруються, щоб знизити капілярність, гнотовим, зменшити пиляє ефект.

Живих тканинах нитки піддаються контрольованому гидролитическому розпаду на метаболіти, які звичні для організму людини, воду і вуглекислий газ. Нитки, які вводяться під Вкожу дуже міцні, і через 60-80 діб зберігають до 50% міцності. Повне розсмоктування ниток відбувається через 180-240 діб.

Висока швидкість біодеградації ниток є важливою умовою, що забезпечує неоколлагеноз, який не завдає шкоди процесам мікроциркуляції і васкуляціі тканин в місці впровадження тканин. Після того як нитки розсмокчуться на їх місці з'являється легке ущільнення сполучної тканини, що виконують функцію каркаса протягом 18-24 місяців. Після цього процедуру потрібно повторити.

Поєднання підтяжки мезонітямі і інших методик
Відомо, що поєднання декількох методик одночасно дозволяє домогтися більш відчутного і швидкого результату. Одночасне застосування філерів і підтяжки мезонітямі дозволяє досягти кращого ефекту. Мезоніті дозволяють перекрити перепади рельєфу тканини в середніх і глибоких шарах шкіри. Філлери дозволяють усунути невеликі порушення рельєфу. Завдяки широкому спектру технік і методик застосування мезонітей на складних локально обмежених ділянках для усунення серйозних порушеннях рельєфу тканин. Прикладом таких порушень є утворення носогубних складок, носо-слізної борозни, вертикальних лобових складок.

Щоб скорегувати вертикальні лобові складки, як правило, використовують 4-6 ниток, щоб повністю вирівняти рельєф. Так як ця техніка дозволяє працювати з аплікаційної анестезією, забезпечує простоту і ефективність установки мезонітей, можна говорити про новий, ефективний і простий метод корекції міжбрівних зморшок. Лікар визначає кількість ниток, які будуть вводитися під шкіру.

Впровадження мезонітей прекрасно поєднується з радіоволновимліфтінгом, який виконується через 2-3неделі після установки мезонітей. Радіоволновойліфтінг значно підвищує ефективність мезонітей. Через чотири тижні після процедури можна застосовувати будь-які апаратні методики по омолодженню шкіри: миостимуляцию, кавітацію, мікроструми, Електропорація, мезотерапію і нейротоксини типи А. Завдяки застосуванню декількох методик одночасно можна добитися позитивного результату в найкоротші терміни.

Показання і протипоказання підтяжки мезонітямі
Показання до застосування мезонітей: наявність яскраво виражених носогубних складок; Носослізний борозни, вертикальних лобових складок; кісетних зморшок; горизонтальних зморшок на лобі; періорбітельних зморшок; складок перед вушною раковиною і за нею; гравітаційного птозу підборіддя; опущення зовнішніх країв брів; складочок на підборідді, грудях і шиї; подвіс тканини на сідницях, руках, ногах і животі.

Протипоказання: інфекційні захворювання; запалення шкіри в місці проникнення ниток; онкологічні захворювання; захворювання крові.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!