Поговоримо про ускладнення і наслідків від введеного препарату Ботокс . Хочу відзначити, що вони зустрічаються вкрай рідко, але література описує кілька випадків.
Я вже розглядалася про те, що препарат не впливає на організм. Ускладнення може snm тільки в тому випадку, якщо препарат потрапить в сусідню м'яз, знерухомити яку ви навіть не збиралися. Таке трапляється вкрай рідко, і тільки в тому випадку, якщо процедуру проводив малодосвідчений фахівець. Причиною ускладнення може стати і сам пацієнт. Після введення препарату Ботокс, лікар дає своєму пацієнтові кілька рекомендацій, і якщо пацієнт їх чітко виконує, то будь-які проблеми можна уникнути. Наприклад, переміщення препарату може сприяти масування точок введення в найближчі години після проведення процедури . Сауна, куріння - все це сприяє розширенню кровоносних судин особи і посилення обмінного процесу.
В результаті може виникнути опущення брів або ж їх надмірний підйом. Але це не вказує на те, що після ведення Ботокса не можна приймати спиртне або ж відмовитися від відвідувань сауни. Таке обмеження поширюється тільки на перші 10 днів, після чого ви вже можете повернутися до свого звичайного способу життя. Дуже рідко зустрічається ускладнення у вигляді двоїння перед очима або зменшення освіти сліз. У тому випадку, якщо проводиться корекція носогубних складок , То може утворитися асиметрія. Всі перераховані вище ускладнення проходять самостійно без додаткового лікування. Але, ще раз хочу підкреслити, що ризик їх появи мінімальний. До цього часу, я тільки читала про них, а на практиці не стикалася. Зате ефект введення ін'єкції Ботокса і його безпеку настільки високі, що жодна радикальна операція з ним не може конкурувати. Втім, знайдеться хірурги, які зі мною не погодяться і це цілком зрозуміло.
після введення ін'єкції Ботокса, відразу можуть з'явитися синяки, які швидко пройдуть і легко маскуються. Зменшити ризик їх появи пацієнт може самостійно, відмовившись від прийому ліків, які посилюють кровоточивість за 2-3 дня до процедури введення Ботокса . Також не рекомендується приймати алкоголь. Крім цього, лікар вам порекомендує відмовитися від прийому антибіотиків групи аміноглікозидів і тетрацикліну, до і після процедури. Виявляється, що ці препарати послаблюють дію Ботокса , До того ж сьогодні існують більш ефективні види антибіотиків.

Існує ще одне правило, яке потрібно дотримуватися. Не повторюйте введення ін'єкції Ботокс раніше ніж через 12 тижнів після останньої процедури. В іншому випадку, ваш організм почне виробляти антитіла до ботулотоксину, і ви втратите чутливість до цього препарату назавжди.
Ботокс чудово поєднується з такими косметичними процедурами як лазерне шліфування, пілінг, введення гелів. Тільки правило говорить, що спочатку введення Ботокса, після цього, необхідно витримати час, за яке він себе повністю проявить, і тільки після цього ви можете приступати до інших процедур.
На цьому ми закінчимо з вами розповідь про «загадкової молекулі століття». У наступних публікаціях ми ще раз зупинимося на інших унікальних можливостях ін'єкцій Ботокса, і перш на його здатності коригувати пітливість тіла.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!