Якщо Ви не особливо хочете обтяжувати, але маєте величезне бажання позбутися від зайвої ваги, тоді Вам підійде метод активної дермотоніі . За допомогою цього методу можна позбутися зайвої ваги і целюліту завдяки апаратного вакуумного масажу .

За допомогою дермотоніі можна позбутися від нерівностей шкіри, боротися з целюлітом , Знизити вираженість рубців, що залишилися після операції, розтяжок, появівішіхся в наслідок вагітності або гормонального збою. Крім цього можна позбутися від атонії шкіри в області грудей, живота, рук і ніг. Але є тут і побічний ефект після такої процедури, а саме зниження маси тіла. Така методика прийнятна для жінок різних вікових та вагових категорій.

Процедура дермотоніі починається з проведення тесту на чутливість до апаратів, які використовуються при процедурі. При такому тесті апарат тулиться до шкіри пацієнта на мінімальній потужності і робиться проба, якщо при цьому з'являється почервоніння, яка не проходить через 10 секунд, то косметолог зменшує потужність апарату. Потім відбувається безпосередньо сам масаж, який проводять по всьому тілу, використовуючи мінімальну потужність апарату і поступово її збільшуючи при потребі. Починати варто з мінімальної потужності для того, щоб розігріти тіло, активізувати кровообіг. При такому масажі зменшується фіброз і спайковий процес, який утворюється з целюлітом, простежується поліпшення трофіки тканин, виведення зайвої рідини, прискорення обмінних процесів.

Ефект від такого методу вже помітний після першого сеансу, після третьої ж процедури поліпшується шкіра , Кількість горбів зменшується і вона стає менш сухою і атонічной, відновлюється її колір, стимулюється харчування і зволоження шкіри. Після цілого курсу таких процедур, можна скинути близько 8 кілограмів, якщо Ви будете дотримуватися всі поради косметолога і дотримуватися дієти і виконувати фізичні вправи.

Після процедури дермотоніі потрібно пити багато води , Особливо напої з вітаміном С (чаї з цитрусами, морси з журавлини і смородини). Зазвичай такі процедури тривають близько декількох тижнів і складаються з 10-15 сеансів, які заборонено переривати. Повторювати дермотонія можна кожні 2 тижні або ж два рази на рік. Зазвичай процедура дерматоніі безболісна і приносить комфорт, але все залежить від кваліфікації фахівця і потужності апарату.

Такі процедури заборонено застосовувати людям, у яких є тромбофлебіт. Але навіть вагітні жінки можуть спокійно проходити такі процедури, так як вони покращують циркуляцію русла при варикозі. Вартість процедури дерматоніі становить 200 гривень в середньому.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!