Наша природа подбала про людський раси, давши в його розпорядження безліч рослин і трав, за допомогою яких ми можемо значно поправити здоров'я, але і стати ще красивіше. Досить давно в косметології використовують лікарські трави , А ось корисні крему, маски і лосьйони ми можемо не тільки купити в магазинах, але також створювати їх самостійно .

Але перш ніж ми почнемо балувати себе такими засобами, потрібно все, ж потрібно і дізнатися основні правила по використанню лікарських трав.

Лікарські трави, призначені для краси нашої шкіри і організму хороші не тільки тим, що дають нам різні вітаміни, а також і мікроелементи. І за рахунок того що в них містяться фітонциди вони найбільш найкращим чином засвоюються в нашому організмі . Від рослин використовують різні частини, як квіти, так і листя і кореневище. Багато ж помічали, що в аптеках лікарські трави продаються в величезному асортименті, але краще буде використовувати свіжі частини рослини, через те що в них зберігається максимальна кількість таких корисних речовин.

У косметології трави застосовуються дуже широко, проте використання рослин залежить тільки від переслідуваних цілей.

Наприклад, настоянка з листя м'яти має гарний заспокійливу дію. Якщо ви будете регулярно протирати жирну шкіру свого обличчя цим складом, то можете добитися в зменшенні вугрової висипки. А ось відвар із звіробою заспокоїть запалену шкіру.

Кропива дуже хороша для догляду за нашими волоссям. Обполіскувати їх після кожного миття даними відваром, який повинен складатися з листя цієї рослини, то тоді наше волосся будуть виглядати більш блискучими і гладкими. Аналогічними властивостями володіє також і корінь лопуха. Відвар з цієї рослини значно зміцнює волосся. Відвар з кореня лопуха застосовують і в усередину.

За допомогою лікарських трав можливо навіть відкоригувати колір волосся. Відомий засіб ще з давнього часу для освітлення русявого відтінку використовували ополіскування відваром, приготованим з квіток ромашки.

Наприклад, сік, видобутий з листя кульбаби, використовували як відбілюючий засіб. Так як він відмінно допомагає позбутися веснянок, а також пігментних плям.

У косметології завжди знаходиться своє застосування рослинам з лікувальними властивостями.
Витяжки, з яких найчастіше додаються в велику кількість косметичних засобів.
Але варто знати, що лікарські трави вимагають до себе особливого ставлення. Використовувати їх безконтрольно не можна, через те що вони можуть мати протипоказання до застосування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!