Дуже часто після прищів залишаються рубці, з приводу яких багато людей комплексують бо не можуть знайти спосіб, щоб позбутися від них . Звичайно ж, найкраще запобігти появі прищів, ніж намагатися позбутися їх наслідків.

Розглянемо деякі види рубців :
1) неглибокі закруглені рубці. Такі рубці мають вигляд незначної ямки, краю який трохи закруглені і круглі. Щоб вилікувати такі рубці, потрібно використовувати лазерну терапію в комплексі з косметичною хірургією. В ході такої процедури надрізається епідерміс і рубцеві тканини заміщуються на нову область шкіри.
2) глибокі закруглені рубці. Мають вигляд хвилеподібних ямок, краю яких є закругленими і дугоподібними. В такому випадку робиться пластична операція, в процесі якої дефективна тканина заміщується на нову. Крім цього, часто використовують гіалуронову кислоту для позбавлення від рубців.
3) Рубці прямокутної форми. У таких рубців чіткі прямокутні краю, розташовані в епідермісі не надто глибоко. Для позбавлення від таких рубців використовують трехуксусную кислоту.
4) Келоїдні рубці. При надмірному розростанні сполучної тканини і вироблення великої кількості колагену фибропластов, з'являються келоїдні рубці. Вони схожі на горбки, які темніють через деякий час. Найчастіше їх усувають за допомогою стероїдний ін'єкцій, які вводяться в область навколо рубців . Крім цього, можна скористатися послугами пластичних хірургів, так вони ефект після операцій довший, ніж від звичайних механічних методик. Можна спробувати позбутися від келоїдних рубців за допомогою лазерної терапії, яка допоможе зменшити їх розмір.
5) рубці гипертрофические . Їх можна сплутати з келоїдних рубцями, потмуо що вони дуже схожі зовні, відмінності лише в їх освіті. Рубці такого виду найчастіше розсмоктуються самі через кілька років, якщо ж цього не відбувається, то використовують стероїдні ін'єкції, ефірні масла і косметичні засоби, які допоможуть рубців розсмоктатися. Крім того, можна скористатися лазерним лікуванням рубців, в разі якщо перераховані вище методи не допомогли.
6) Сколені середні і глибокі рубці . Такі рубці мають вигляд загострених заглиблень, які з'являються після серйозних пошкоджень глибоких шарів епідермісу висипом. Для позбавлення від сколених рубців використовують трехуксусную кислоту, яка додається до пілінгу. Крім цього можна видалити рубцеву тканину поштовхових методом або зробити колагенові ін'єкції.

Якщо ж у Вас пори епідермісу розширені, то це не обов'язково рубці, а значить, боротися з ними буде легше. Потрібно пройти процедуру пілінгу з гліколевої кислотою, використовувати різні маски для згладжування шкіри або ж лазерну терапію.

При проведенні пластичних операцій з видалення рубців, видаляється рубець і зашивається тканину, але це дуже небезпечно, тому що можна внести інфекцію , А так само спотворити обличчя, якщо лікар виявиться не мають відповідної кваліфікації.
Найбільш ефективним способом усунення рубців на шкірі є лазерна терапія, але гарантованого результату Вам ніхто не дасть, тому що у кожного окремий випадок і все залежить від віку, глибини рубців і стану шкіри.

Для запобігання появи рубців, в підлітковому періоді потрібно приділити особливу увагу шкірі дитини, простежити щоб добре харчувався, вів здоровий спосіб життя, використовував тільки якісні косметичні засоби.

Якщо на відрізку шкіри, на якому була висип, з'являються нові, то видавлювати не можна ні в якому разі, так як це тільки погіршить ситуацію.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!