Дуже велика кількість жінки, які мріють мати пухкі губи , Наприклад як у Анджеліни Джолі. І всім відомо, що в наш час це і зовсім не проблема. Так як існує велика кількість методик щодо їх збільшення. Ви можете отримати буквально в лічені хвилини губи своєї мрії, причому, вельми за помірну ціну. Всі можливі проблеми після того як були застосовані імплантанти або ж ін'єкційні препарати виявляються вже в перший тиждень після проведення процедури або навіть значно пізніше.

процедури по збільшення губ проводяться за допомогою імплантантів або ж ін'єкційних матеріалів. Варто зауважити, що більша кількість ін'єкційних матеріалів мають, властивості розсмоктуються , І після цього доводиться проводити їх повторно. Наприклад, імплантати: Гор-Текс, Софт-Форм, Ультра-Софт були виготовлені на основі розширюється політетрафторетилену, і відповідно що ефект від них збережуться на вічно. Імплантат можна видалити тільки при проведенні повторної операції.

Наслідки, які можуть бути після введення ін'єкційних матеріалів:
У більшості жінок після проведення ін'єкції з'являються набряки, почервоніння, а також печіння. За умови, що вся процедура пройшла успішно і дотримувалися під час цього всі технічні вимоги, ці наслідки пройдуть протягом тижня. Препарати що і були розроблені і в основу їх входить гіалуронова кислота не відривати, через те що дане ін'єкційне речовина є компонентом нашої шкіри. І при сходженні набряку, форма ваших губ прийме бажані обриси. Проблема що може виникнути від ін'єкції нерівномірний розподіл гелю. Але не засмучуйтеся це досить просто відкоригувати, повторним введенням за допомогою коректує процедури.

Ін'єкція, що проводилася за допомогою матеріалів Артеколл, Метакрілл, Аквамід, в яких основним компонентом є силіконове масло, наслідки по збільшення губ можуть бути, скажімо, м'яко кажучи, серйозними. Під час застосування, ін'єкційних філерів виробляють некрози, або змертвіння тканин, може розвинутися гранульома.

Також дуже часто у клієнток виникають інфекційні, а також запальні ускладнення, просто через те що йде відторгнення речовини яке для організму чужорідне .

Якщо у вас індивідуальна непереносимість, схильність до алергічних реакцій, до будь-якого препарату що застосовується під час процедури, наслідки можуть бути важкими. У деяких проявитися алергія з задухою, а це в свою чергу вимагає невідкладної медичної допомоги.

І, незважаючи на те, які можуть, виникнуть наслідки від збільшення своїх губ , Відсоток їх частоти виникнення прояви у клієнтів дуже низький.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!