рубці після вугрів

Одним із головних ознак краси і чарівності людини є здорова і чиста без вад шкіра. А що ж робити тим, хто в підлітковому віці страждав висипом вугрів, і вона після себе залишила некрасиві рубці? Їм сьогодні вже можна допомогти. Залежно від вираженості поствугрових рубців, лікування проводять різними способами.

Як формуються рубці після вугрів

Акне або вугри найчастіше формуються в підлітковому віці, коли в крові присутній підвищений вміст тестостерону , Під дією якого виробляється шкірне сало підвищеної в'язкості. Це сало закупорює протоки сальних залоз, а в тому випадку, якщо туди потрапить інфекція, то починає розвиватися гнійний запальний процес, який руйнує клітини шкіри. По закінченню запального процесу на цьому місці утворюється поствугрових рубець, а на його місці, так звані атрофічні рубці - втягнути або ямка. Іноді такі рубці мають опуклий вигляд - це гіпертрофічні рубці. Дуже рідко, при неправильному формуванні рубця в ньому довго зберігається мережу кровоносних судин, в результаті чого такий рубець приймає червоний колір і опуклість - келоїдні рубці, які дуже важко піддаються лікуванню.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!