Останнім часом з'явилася дуже велика проблема у багатьох молодих хлопців і дівчат, а саме пітливість, при чому не тільки в зонах пахв, але і на руках і стопах, що приносить багато незручностей, особливо неприємний запах . Але з цим усім можна боротися, головне дізнатися причину підвищеної пітливості. І часто, багато хто звертається з такими проблемами до косметологів, так як це дуже делікатно. Підвищена і надмірна пітливість завжди приносить багато проблем і заважає жити повноцінно. Підвищена пітливість має своє наукове назва, а саме гіпергідроз . Насправді в медицині є велика кількість способів боротьби з гіпергідрозом. Деякі з способів допоможуть позбутися від надмірної пітливості назавжди, деякі лише на невизначений час. Все так само залежить від того, перманентна чи у Вас пітливість або це трапляється в певні сезони, може місяці.

Найчастіше люди користуються народними засобами , Щоб позбутися від гіпергідрозу, але вони не завжди приносять бажаний результат. До дієвим народним засобів, що допомагають боротися з підвищеною пітливістю, відноситься кора дуба, змійовик, змішаним з соком лимона. Крім цих коштів, можна вживати внутрішньо відвар з ромашки і шавлії або настоянку на волоських горіхах. Крім народних засобів, існує безліч медичних препаратів, за допомогою яких можна усунути пітливість пахв, рук, стоп і тіла в цілому. Ви зможете легко придбати в аптеці такі препарати, як Формагель, Дріонік або ж Теймурова пасту (її найчастіше мажуть на стопи проти сильної пітливості). Що стосується пітливості пахв, то тут Вам на допомогу буде Уротропин, він допомагає вбити неприємний запах при надмірної пітливості, він є протигрибковим препаратом. А як відомо, надмірна пітливість найчастіше буває через наявності грибка на стопах (в більшості випадків).

Крім медичних препаратів, існують ще й прогресивні методики в косметології, які допоможуть раз і назавжди позбутися від неприємностей, принесених надмірною пітливістю. Такою унікальною методикою є процедура іонофорезу, в ході якої відбувається вплив на шкіру за допомогою слабких імпульсів електричного струму. При впливі таких імпульсів, активність потових залоз знижується в рази.

Але ті, хто віддає перевагу більш серйозний підхід до лікування такої проблеми, лікарі пропонують ін'єкції Ботокса і Диспорта в зони пахв. Вважається, що така методика абсолютно безпечна, а ефект дуже длительней, тримається до 6 місяців. Але вже якщо Ви зовсім не довіряєте попереднім методикам, то можете спробувати ендоскопічну торакальної симпатектомію, але часто бувають ускладнення після цієї операції.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!