Коли ти молодий, про процесах відновлення клітин особливо не замислюєшся, адже вони і без того йдуть без збою. Але з віком оновлення шкіри відбувається все повільніше і повільніше, і з кожним роком це стає більш очевидним. косметологами було винайдено чудова процедура, що отримала назву "пілінг", здатна повернути шкіру здатність своєчасного оновлення.

пілінги діляться на кілька видів, залежно від глибини свого впливу: поверхневі, серединні та глибокі. Найпоширеніші - поверхневі, а найбільш популярні з них - це фруктові і альфа-гідрокіслотние пілінги. Гліколева кислота відноситься до фруктових пілінгів і її дію на шкірі справді чудове. По-перше, вона ефективно усуває відмерлі клітини шкіри, активізує ділення клітин, володіє чудовими антиоксидантні та протизапальні властивості, дозволяє іншим косметичних препаратів швидше і глибше проникати в шкіру. Завдяки її здатності синтезувати колаген, гліколева кислота широко поширений компонент для процедур омолодження і антивікових засобів.

поверхневий пілінг рекомендується, якщо у пацієнта спостерігаються ознаки старіння і в'янення шкіри, широкі пори, нездоровий колір шкіри, гіперкератоз, акне. Найчастіше клієнти косметологічних салонів і клінік зупиняють свій вибір на пілінг, що включає в себе три важливих етапи, або трехступенчатом, як його називають косметологи. Перший ступінь передбачає підготовку до процедури, друга - сам процес пілінгу і третя - відновлення. Зазвичай підготовчу процедуру, яка була нанесення спеціальних кремів для ліквідації ороговілого шару клітин і створення сприятливих умов для проведення наступних маніпуляцій, клієнт проводить самостійно. предпілінговой етап може зайняти від 1 тижня до 3, в залежності від проблем шкіри.

сама процедура пілінгу займає не більше 5 хвилин, а з кожною наступною процедурою час поступово збільшується на оду хвилину. Для профілактики старіння шкіри вистачає 5 процедур, а ось для лікування буде потрібно не менше 7 сеансів, якщо є проблема депігментації, допоможе тільки курс з 10 процедур. Рекомендується витримувати інтервал між сеансами пілінгу від 7 і до 10 днів. Обов'язково використовувати засоби захисту шкіри від ультрафіолетових променів, які будуть до того ж зволожувати шкіру і сприяти її відновленню. Помітні поліпшення проявляються вже після другої процедури, хоча і дія самого першого пілінгу досить відчутно: пори поступово звужуються, зморшки скорочуються, незначні пігментні плями зникають, шкіра стає менш схильною до утворення вугрів.

Крім гликолевого пілінгу, хороший результат в плані омолодження дає ретіноідной пілінг. Справа в тому, що ретиноїди володіють такими властивостями як депигментация, іммунномоделяція, зняття запалення, які активно використовуються для розгладження складок і зморшок, відбілювання шкіри, лікування акне, позбавлення від кератозу. Ретіноідной пілінг вважається одним з найбільш сприятливих і нетравматичних. Його застосовують якщо є завдання ліквідувати зморшки, сліди пост акне, веснянки як на обличчі, так і на руках. Разом з тим даний вид пілінгу вимагає великої обережності після його проведення, так як він робить шкіру дуже чутливою по відношенню до сонця. ефективність ретіноідной пілінгів для повного очищення шкіри від відмерлих клітин і різних відкладень неможливо заперечувати, тому він настільки улюблений багатьма косметологами. Якщо на додаток до пілінгу використовувати спеціальну косметику, його позитивний ефект тільки посилиться.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете недорого придбати косметологічний апарат з різними функціями, в тому числі призначених і для пілінгу!