виконання манікюру завжди слід починати зі зняття з нігтів старого лаку, після видаляються кутикули. При видаленні кутикули дуже зручно і безпечно для здоров'я користуватися кукурудзяним борошном, з її допомогою вони стають м'якими і легко знімаються. Так видаляється вся шкіра кутикули без використання хімічних засобів, незважаючи на що з'явилися задирки, борошном можна користуватися, чого не можна сказати про інші засоби для її видалення.

пальці необхідно намочити водою, занурити нігті в невелику кількість заздалегідь приготовленої кукурудзяне борошно, її вам знадобиться всього одна чайна ложка. Борошно слід втирати в ту область пальців, де знаходиться кутикула, після все слід змити водою. Залишки дуже зручно прати за допомогою щіточки для нігтів.
Різкі і енергійні рухи при обробленні нігтів не рекомендують використовувати. Якщо ви будете з нігтями звертатися грубо, то ви не поліпшите їх зовнішній вигляд, а навпаки погіршить ситуацію, у вас можуть з'явитися нові проблеми.

Коли ви впоралися з видаленням шкіри навколо нігтьової пластини , То місце де вона перебувала, слід обробити перекисом водню, якщо під час обробки з'явилися пошкодження, припечіть їх йодом.
Коли нігті очищені, руки слід гарненько сполоснути і витерти, нанесіть живильний крем (його слід розтирати по всій поверхні нігтя).
Щоб не пошкодити свої нігті слід враховувати наступні наші поради:
- Коли ви користуєтеся телефоном з дисковим набором, номер набирайте за допомогою ручки або олівця.
- Не натискайте кнопки кінчиками пальців, робіть краще це кісточкою.
- Лосьйон для рук завжди повинен лежати у вашій сумочці, його слід використовувати кожен раз, коли ви вимили руки.
- Під час миття посуду необхідно використовувати гумові господарські рукавички.
Як відбілити нігті.

для цього слід зробити розчин, в який входить перекис водню і харчова сода. При цьому перекису вас знадобиться одна столова ложка, а соди в два рази більше. Розчин не можна робити в металевому посуді, краще скористатися пластиком. Суміш за своєю консистенцією нагадує пасту, її слід наносити на поверхню нігтів за допомогою ватного тампона, після вона наноситься і під нігті. Обробивши одну руку необхідно почекати близько трьох хвилин, після все змити теплою водою. Тільки після цього прийматися за іншу руку, використовуючи той же спосіб. Нігті слід очищати за допомогою щіточки. Таку процедуру слід виконувати через кожні 6-8 тижнів.

Перекис може викликати роздратування шкіри, в принципі, як і всі інші відбілюючі засоби. Тому стежте за часом, воно не повинно перевищувати 2-3 хвилин. Перекис водню повинна бути тільки трьох процентної!

Вітаміни та мінерали, необхідні для живлення нігтів.
Зміцненню і росту нігтів допоможе вітамін А . Він міститься в таких продуктах як печінка, масло, моркви, помідорах, зелені.

Для росту нігтів необхідно гарне засвоєння білка організмом, цьому сприяє вітамін групи В6. Його можна добути з пророслих паростків пшениці, пивних дріжджів, яєчного жовтка і капусти.
Вітамін D засвоює кальцій.
Йод допомагає зростанню, він знаходиться в морській капусті і шпинаті.
Щоб нігті були міцні нам необхідний кальцій, його велика кількість спостерігається в молочних продуктах.
Для того щоб нігті були твердими і еластичними організму необхідний кремній, джерелом якого є овочі.
Для правильної форми і структури нігтів необхідно залізо . Для утворення нігтя - сірка, яка ще зупиняє всі запальні процеси. Вона міститься в цибулі, огірках і капусті.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!