Правила очищення шкіри обличчя

для нормального типу шкіри обличчя ідеальний звичний графік вмивання вечорами і вранці. У тому випадку, якщо у вас чутлива і суха шкіра обличчя, змішана або жирна, то такі правила необхідно міняти. Для того, що б зняти макіяж з чутливої і сухої шкіри, вам необхідно використовувати молочко.

змішана шкіра

Шкіра в Т-зоні має схильність до появи зайвої блиску і освіти запалень, а на щоках - вона дуже швидко висушується. Якщо ви це помітили у себе, то це означає, що ви володієте змішаним типом шкіри. Такий тип шкіри є найпоширенішим. Для того, щоб зберегти баланс, для вмивання необхідно використовувати відразу кілька засобів. Таким чином, рекомендується для основного очищення використовувати спеціальний гель, який глибоко і ефективно очистить пори, але не буде стягувати шкіру. Після цього, ніжним лосьйоном для жирної шкіри, протріть Т-зону. Нарешті, на все обличчя слід нанести зволожуючий крем . У такому випадку, якщо на шкірі вашої особи присутня невелика різниця між жирними і сухими ділянками, то для вмивання всього особи досить використовувати молочко. Завдає його слід за допомогою ватного диска.

Ідеальний засіб: Антисептичний лосьйон. Наносити його слід локально, тільки на запалені ділянки.

Чутлива шкіра

Чутлива шкіра може бути жирної, сухий, схильної до подразнень і почервоніння. Але, головною ознакою чутливої шкіри є постійний дискомфорт. Це проявляється, наприклад, тоді, коли після вмивання ви починаєте моментально відчувати стянутость, або ж на обличчі часто виявляються реакції алергії. Як правило, така шкіра тоненька, тому вона дуже схильна до появі зморшок. Виходячи з цього, рекомендується використовувати для вмивання виключно гіпоалергенні засоби. Для догляду за шкірою використовуйте розгладжують крему.

Ідеальний засіб: спрей з термальною водою. Його слід наносити кілька разів за день. Завдяки такому спрею, ви зможете заспокоїти свою шкіру і зняти запальні прояви.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!