Зняття макіяжу, це тільки на перший погляд може здатися нехитрим справою. Але, якщо до цього питання ви будете підходити неправильно, то це погано відіб'ється і на вашій зовнішності, і на ваше здоров'я.

якщо жінка вважатиме , Що на ніч знімати макіяж немає ніякої необхідності, і лягає з ним спати, або ж очищає обличчя косметичним засобом, який зовсім не підходить її типу шкіри, при цьому робить це неакуратно, то і не дивно, якщо стан її шкіри дуже скоро погіршиться. Необхідно ставитися до себе дбайливо: ваша шкіра потребує постійного догляду , Турботі і увагу. Тільки в цьому випадку, вона буде довго радувати своїм здоров'ям і красою.

Та шкіра обличчя, до якої не застосовують ніяких методів по догляду, виглядає відповідно: на ній з'являються прищі і вугрі, бо, як вуличний пил і косметика , Шкірні виділення забивають пори, чим викликають закупорку сальних залоз, і як результат, запалення. Для уникнення таких неприємних проявів, ви повинні навчитися, правильно за нею доглядати. Існують прості правила зняття макіяжу.

По-перше, для того щоб знімати макіяж, не потрібно використовувати медичну вату, бо для цього існують ватяні серветки або диски . Навіть в тому випадку, якщо їх змочити лосьйоном або молочком, вони не будуть розповзатися і розшаровуватися. Вата ж розповзається і лізе в очі, волосся, в ніс. Тому, ніколи її не слід використовувати в якості демакіяжу, особливо для зняття туші і тіней з повік, особливо, якщо ви носите контактні лінзи.

далі, знімаючи макіяж, завжди використовуйте косметичне молочко, яке слід підбирати у відповідність з деякими чинниками - тип шкіри обличчя, вік, стан шкірного покриву і здоров'я взагалі і т.д.

потім, демакияж слід робити м'яко і акуратно, рухатися диском тільки по масажних лініях, не розтягувати шкіру. Проводячи процедуру демакіяжу, бажано одночасно легко масажувати особа подушками своїх пальців, покращуючи при цьому кровообіг.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!