А ви знаєте, що необхідно, щоб домогтися ідеальної шкіри, або ж просто нормалізувати проблемну шкіру? Насправді ви це можете зробити дуже просто. І для цього зовсім не потрібна багато грошей, щоб придбати дорогі косметичні засоби! Все ж ми знаємо, що краще за все, коли ми користуємося натуральними засобами, і дотримуємося при цьому дуже, найпростіші правила по догляду за нашою шкірою.

Поговоримо про те, які ж правила допомагають від багатьох проблем.
1. Саме, важливе вам потрібно випивати багато води , Приблизно по два літри на протязі всього дня.
Спочатку багатьом здається, що це багато, але пізніше ви побачите, що це увійде в звичку і ваш організм сам поступово буде нагадувати, що пора б попити.
Цим правилом ми значно зволожувати нашу шкіру зсередини.
Запам'ятайте, що ні які супер-зволожуючі креми просто не допоможуть, якщо ж ваш організм в цей час відчуває дефіцит у воді. Так ви можете його не відчувати, але він з часом обов'язково відіб'ється на шкірі, з'являться лущення, подразнення і інших неприємностей. Пити потрібно просту чисту воду.
Потрібно постаратися правильно харчуватися.
Найкращим сніданком буде висівки з вівсянкою і корицею . Так як висівки, і вівсянка допомагають очищати організм, а ось це і запорука чистою шкіри.
2. Протягом дня не потрібно чіпати обличчя руками .
Найпростіше правило! Вам буде потрібно просто почати послежівать за собою і поступово відучувати себе від такої звички.
3. Ваші волосся не повинні ні в якому разі стосуватися особи .
Деяким це правило може здатися трохи дивним. А ось справа то не тільки в бактеріях, які можуть бути на вашому волоссі. А найголовнішою проблемою є бальзам для волосся. Під час потрапляння залишків бальзаму для волосся на вашу шкіру часто виникають прищики.
4. Постарайтеся правильно очищати своє обличчя і не пересушувати шкіру!
Варто знати, що все гелі та мило, які ви придбали для щоденного вмивання дуже помітно порушують природний жировий баланс, в процесі цього ваша шкіра просто починає виробляти більше жиру, в якому розвиваються шкідливі бактерії, які потім викликають роздратування.
5. З помітною регулярністю міняйте подушки і наволочки.
Так як ваше обличчя протягом всього сну стикається з наволочкою, тому наволочка має бути дуже чистою. Ідеальним варіантом є шовкова наволочка.
6. Після кожного вмивання обполосніть пару раз своє обличчя прохолодною водою.
Це добре закриває пори і тонізує шкіру. Контрастне вмивання корисно для нашого обличчя, як для нашого тіла корисний контрастний душ.
7. Варто відмовитися від тональних кремів і пудри, яку купили.
Начините відучувати себе від використання тональним кремом. Просто у вас немає ніякої необхідності в тональному кремі в повсякденному житті. І тут виходить замкнуте коло: ви нанесли тональник, а він сприяє закупорювання ваших пір в результаті виникнення почервоніння, прищики і інших проблеми, тут же ви знову замазувати їх тоналкою.
8. Ну і останнє: гарний настрій є запорукою здоров'я і чистої шкіри!
Радійте кожному дню.

Ну, на цьому і все - при дотриманні ці простих правил, ви помітите, що незабаром ваша шкіра зміниться в найкращу сторону.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!