правильно засмагати

• завжди наносите на обличчя сонцезахисний крем
• засмагати слід тільки в профіль, по черзі підставляючи обличчя під промені сонця
• змийте захисний крем з особи відразу після засмаги
• щоб без проблем засмагнути, рекомендується по черзі вмивати обличчя чаєм і морквяним соком.

Догляд за шкірою обличчя - стережіться солі

Після купання, відразу змастіть обличчя рослинним маслом. Після купання в морі, на суху шкіру слід нанести сонцезахисний крем .

А ось які косметичні процедури влітку робити не можна!

На нашу шкіру в літню пору активно впливають промені ультрафіолету. Природний захист від нього - це поверхневий шар шкіри . З цієї причини, перше, що не рекомендується робити в літні місяці - видаляти клітини епідермісу.

Щоб провести отбеливающую процедуру, досить приділяти період з вересня по березень, в іншому випадку, можна отримати протилежний результат - посилити пігментацію.
Відмовитися слід ще і від процедури по очищення обличчя . Справа в тому, що після цієї процедури, протягом декількох днів, пори залишаються відкритими. Так як в літні місяці на вулиці жарко і задушливо, то в відкриті пори пил потрапляє легко, а це провокує вугровий висип. Чистку обличчя слід проводити тільки в зимовий час, а влітку - цілком достатньо відвідати баню і зробити очищающий скраб один раз в тиждень.

У літній час категорично забороняється видаляти родимки , Папіломи, кератоми і судинні «зірочки». На місці видаленої родимки, під впливом сонця може виникнути стійка пігментація.

Обережно з масками для особи: огірок, лимон, калина, полуниця та інші продукти, в яких міститься фруктова кислота. Після таких масок, які не дозволяється загоряти 12 дня, щоб не спровокувати утворення пігментації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!