Будь-яка жінка повинна вміти правильно очищати обличчя, адже при безграмотному підході до даного питання можна тільки додати собі віку. Виходить, що навіть звичайне умивання продовжує молодість .
Найголовніше в очищенні - це регулярність процедури. Її роблять з ранку і перед сном. Також не варто ігнорувати глибоке очищення, виконувану в салоні, адже вдома це зробити нереально.

очищення - це приємна і необхідна для шкіри процедура. Однак не варто нею зловживати. Якщо все зробити правильно, шкіра на довгий час збережеться молодою і красивою.

Перше в очищенні - це умивання. Водопровідна вода відрізняється великою жорсткістю, через що вона може сильно сушити шкіру . Косметологи часом пропонують в цих цілях використовувати мінеральну воду, але її можна замінювати і засобами, в складі яких є пом'якшувальні компоненти. Мило також сушить, тому для щоденного вмивання краще вибрати легкі гелі або пінки з урахуванням типи шкіри.

Очищення у вечірній час починається з демакіяжу. Для цього підходять неароматизовані м'які очищаючі засоби. При чутливій шкірі навколо очей варто вибирати засоби з нейтральним pH, адже воно ідентичне кислотно-лужного балансу сльози. Якщо перед сном не зняти туш, то ресініци можуть поламатися через тертя об подушку. Для видалення водостійкої туші використовуються кошти, в складі яких є масла. Найпростіше прибрати крем-туш, для цього буде потрібно будь-який очищає знежирений лосьйон або гель . Вату при демакіяжу краще не використовувати, адже ворсинки можуть потрапляти в очі, тому варто застосовувати ватяні спресовані тампони.

Не всі знають, що потрібно очищати ще й шкіру навколо губ. Більшість помад відрізняються підвищеною стійкістю, тому фарбувальні речовини потрібно ретельно видаляти жиросодержащие засобами. Сьогодні з'явилися спеціальні креми, що дозволяють знімати губну помаду. Для цієї мети підійде і звичайна молочко для демакіяжу .

Після очищення шкіри потрібно скористатися тоніком, вони відновлюють водно-жировий баланс і тонізують шкіру. Причому ватний диск потрібно міняти до тих пір, поки він не буде залишатися білосніжним.
Для шкіри особливе значення мають скраби та пілінги , Адже вони забезпечують очищення шкіри і активізують оновлення клітин. При цьому скрабами варто користуватися лише раз в тиждень. Занадто часте і активне відлущування пошкоджує шкіру обличчя. Також потрібно бути обережними тим, у кого чутливий тип шкіри.
Якщо ви і спользуете гель, пінку або мус, то при очищенні виконуйте поплескують легкі руху замість масажних, інакше шкіра буде активно вбирати макіяж. Тонізуючі засоби і лосьйони в шкіру втирати не варто. Не можна поєднувати пілінги і очищаючі маски, для шкіри це занадто агресивна дія.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічну кушетку для проведення процедур різного характеру, за доступною ціною!