Вапоризация-от-прыщей.jpg Для того щоб наша шкіра була красивою її потрібно постійно зволожувати. Так давайте розберемося, що ж треба знати про потреби шкіри, щоб повноцінно доглядати за особою правильно?

З приходом осені ми набагато більше уваги приділяємо захисту нашої шкіри, ніж скажімо влітку. І неправильно буде вважати, що з відходом сезону, коли припікало активне сонце вона менше «відчуває спрагу», зволоження потрібно нашій шкірі цілий рік. Як же все-таки потрібно зволожувати нашу шкіру правильно, і чому варто особливий акцент в догляді робити саме на обличчя? Коли, де і що застосовувати?

Коли? У зимовий і літній період, вранці і ввечері, а також двадцять чотири години ... Шкірі потрібно зволоження в будь-який час року. Наприклад, в літній період часу вона відчуває глобальний недолік вологи через те що постійно жарко, а також від впливу сонячних променів, а ось в зимовий період вона зневоднюється від опалення, яке подається в приміщення, а також з-за холоду і морозу на вулиці. З приходом весни до зимового зневоднення, додається і авітаміноз, а в осінній період вже висушена сонцем шкіра починає страждати від холодного вітру. Для того щоб цього можна було уникнути, потрібно зволожувати свою шкіру круглий рік.

Де? Повернемося обличчям до проблем ...
Шкіра постійно потребує зволоження, але ось дерма на нашому обличчі вимагає і вологу і захист в більшому обсязі, через те, що наше обличчя, на відміну від тіла, не захищається одягом і схильна до інтенсивним негативним зовнішнім впливів.
Також не варто забувати про шиї і про зону декольте, так як тут шкіра дуже тонка і чутлива, і вона найсильніше страждає від нестачі вологи.

Що? Шкіра та її потреби ...
Шкіра є нашим найбільшим органом і в той же час складним механізмом, який виконує цілий ряд різних функцій. В її обов'язки входять: захист нашого тіла від зовнішніх впливів , Терморегуляція, дихання, обмінні процеси, і багато іншого.

Як відомо ми складаємося з води, і грає вона досить велику роль у функціонуванні і правильній роботі всього цього механізму. Для того щоб наша шкіра була повністю здоровою і нормально брала участь в роботі всього організму, її необхідно регулярно насичувати вологою , Але і постаратися вологу утримати всередині.

Яким чином? Догляд нового покоління ...
Сучасні косметологічні лабораторії розробили масу коштів для зволоження і живлення шкіри. Ці засоби діють двадцять чотири години, і при постійному їх використанні вже через місяць відновлюється природний процес гідратації нашої шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!