Попередження освіти поствугрових рубців

У тому випадку, якщо рубці після вугрів ще не сформувалися, то для їх профілактики потрібно активно проводити протизапальне лікування. Для цієї мети призначають протизапальну, загальнозміцнюючу і розсмоктуючу лікування, в тому числі і косметичні процедури, які попереджають утворення нових вугрів . Для розсмоктування застійних пігментних плям і залишкових запальних інфільтратів призначають парафінові маски, мікроструми, ультразвук, поверхневий пілінг шкіри.

Якщо рубці після вугрів вже сформувалися

зробити рубці після вугрів непомітними можна таким чином:

• заповнити недолік тканин препаратом гіалуронової кислоти - добре підходить при атрофічних рубцях;
хімічними пилингами - при атрофічних рубцях; пілінг проводять за допомогою кислот, знімаючи при цьому поверхневий шар шкіри з навколишньої тканини, порівнюючи рубець з поверхнею шкіри.
механічної дермабразія - видалення поверхневого шару шкіри за допомогою шліфування спеціальною фрезою - прекрасно підходить для гіпертрофічних рубців, опукла поверхня яких, таким чином порівнюється з тканинами.
• фізіотерапевтичні дії, таким як курс електрофорезу з лидазой, гідрокортизоном і іншими препаратами - ідеально для келоїдних рубців;
• Гормональними препаратами, при допомогу ін'єкції в зону рубця - келоїдні рубці;
кріодеструкція - келоїдні рубці;
• Впливом променя Буки - гіпертрофічні і келоїдні рубці;
• Найбільш радикальним методом - хірургічним, коли рубці видаляють за допомогою операції.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!