Головна перевага мінеральної косметики в тому, що шкіра може дихати, тому як вона лягає на шкіру невагомою вуаллю. За рахунок вмісту діоксиду титану та оксиду цинку дана косметика ще має протизапальні діями . Завдяки їй, роздратована шкіра заспокоюється. Мінеральну косметику можна застосовувати навіть при чутливій шкірі і не боятися побічного ефекту типу лущення, свербіння або почервоніння. У складі косметики тільки натуральні компоненти, що повністю виключає наявність консервантів та ароматизаторів.

За допомогою мінеральної косметики ваша шкіра захищена від фотостаріння. До складу косметичних засобів входить окис цинку, що дозволяє захистити від UVA-UVB променів. Практично вся така косметика містить захисний фактор.

мінеральна косметика ніяк не може погіршити чорні точки, акне, прищі, зморшки, завдяки своїй легкій текстурі.

Як правильно користуватися мінеральної косметикою?

Рекомендується віддавати перевагу розсипчастою пудрі і рум'яні, тому як вони лягають набагато рівніше, вони набагато економічніше, тому як по своїй текстурі вони набагато щільніше звичайних засобів. Вступаючи в реакцію з киснем, мінеральна косметика може міняти відтінок. Пудра стає темніше на обличчі, тому при покупці слід вибирати на тон світліше. Мінеральні кошти слід наносити спеціальним пензликом, у якій ворс короткий. Мінеральну косметику можна наносити руками або спонжем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!