пресотерапія - це чудовий і здоровий метод і схуднення, і оздоровлення. У пресотерапії успішно поєднуються принципи фізіологічного дренажу і цілющої сили масажу.
З її допомогою вдається виводити з тканин зайву рідину, а з клітин - токсини. Зниження тиску в манжетах стимулює розширення судин, збільшивши при цьому потік крові і посиливши обмінні процеси в тканинах і клітинах.

пресотерапія - це вірний помічник боротьбі з целюлітом, з її допомогою вдається успішно усунути основні причини його появи - сильний застій в підшкірній жировій прошарку і гіпоксію. Пресотерапія проявляє особливу ефективність при використанні антицелюлітних кремів і гелів в початковій стадії розвитку целюліту і в якості профілактичних заходів.
В наш час пресотерапія починають рекомендувати при варикозному розширенні вен і при схильності до її утворення. Такі процедури часто дозволяють уникнути оперативне втручання. При виникненні набряків в післяопераційний період, пресотерапія - це чи не єдиний спосіб надання екстреної допомоги, а також подальшого лікування. Пресотерапія виводить з організму надлишки рідини, відновлює водний баланс, нормалізує циркуляцію міжклітинної рідини і лімфи. Завдяки цьому, відбувається поліпшення венозного кровообігу, активізація обмінного процесу в жирових клітинах і клітинах шкіри.
Пресотерапія в медицині надає судинорозширювальний та спазмолітичний ефект, її успішно використовують в комплексному лікуванні стійкого м'язового напруги, знімає важкість у ногах, тонізує стінки кровоносних судин . За допомогою пресотерапії вдається активно боротися з посттравматичними післяопераційними набряками.
Процедуру проводять у такий спосіб: на ноги пацієнта надягають ботфорти, на стегна і живіт - широкий пояс, а в довгі манжети ховають руки. За допомогою апарату, в цей одяг подається стиснене повітря відповідно до програми. Повітря починає циркулювати одночасно на гомілку, стопу, стегно, а якщо є необхідність, то і на руки, живіт і сідниці. Тиск, який він створює, ганяє лімфу та кров вгору, усуваючи набряки і активізуючи процес кровообігу .

тривалість процедури триває півгодини. Курс процедур - 10-15 сеансів. Щоб отримати більшу ефективність процедури рекомендується проводити кожні 2-3 дні. Якщо виникне необхідність повторити курс процедур, то це можна зробити через 5-6 місяців.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!