при процедурі депіляції видаляється лише стрижень волосини. При цьому основна частина волосся, волосяна цибулина, залишається. Через деякий час волосся знову ростуть, тому процедуру депіляції слід регулярно повторювати.
процедура депіляції підрозділяється на кілька методів, до яких відносять гоління, висмикування або вищипування, хімічна знебарвлення, хімічна депіляція. Досить широке застосування сьогодні отримав метод шугарінг - це епіляція за допомогою цукру і ваксинг - биоепиляция за допомогою воску. Перевага таких методик полягає в тому, що їх можна легко проводити в домашніх умовах, без того, щоб відвідувати слони краси.

гоління волосся

Найпростішим і легким способом видалення волосся , Є гоління. Такий метод передбачає гоління волосся за допомогою бритви. Мінус такого методу, це те, що волосся при цьому дуже швидко відростають і гоління потрібно повторювати регулярно.

Вищипування і висмикування волосся.
Даний метод епіляції виробляють шляхом вищипування волосся допомогою пінцета або ж спеціально призначених механічних епіляторів, які затискають волосся в барабані і висмикують його.

Хімічна депіляція.
Таку епіляцію проводять за допомогою спеціальних кремів. У складі таких кремів знаходиться калій або тиогликолевая сіль натрію. Така речовина руйнує зв'язок кератинових фібрил волоса, внаслідок чого він гине.

Хімічне знебарвлення волосся.
Це найпростіший метод і його застосовують тільки в тих випадках, коли потрібно зробити менш помітними рідкісні волоссячко на тілі або на обличчі. Знебарвлюються рідину наносять на шкіру, і через деякий час змивають. Результат такого методу - світлий і ламкий волосся.

Шугарінг (епіляція цукром)

Цей метод з'явився ще в 14 столітті до н.е. в Давньому Єгипті. Виникнення цього методу приписують красуні Нефертіті. Для того щоб позбутися від небажаного волосся, Нефертіті використовувала густу масу, в складі якої був віск, мед і сік рослин.

Ваксинг.
Биоепиляция. Процедура проводиться за допомогою воску. Даний метод вважається самим древніх з усіх видів епіляції.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!