Зачіски на кожен день для довгого волосся і волосся середньої довжини

Довге волосся , А також волосся середньої довжини, дають можливість розвинути фантазію творчості для створення будь-якої зачіски. Зачіски роблять на основі локонів, начісування, кіс, або просто, залишають їх розпущеним, прикрасивши красивою шпилькою. Якому варіанту б не було відведено перевага, головне полягає в тому, що він відповідав образу жінки в цілому і був доречним. Нині в моду увійшли Бабетти . Це прекрасний варіант для походу в кафе, але при цьому, вона не доречна для офісу.

Зробіть ободок з косички . Волосся добре розчешіть і витягніть їх за допомогою випрямляча. З одного боку скроні виділіть три пасма, нанесіть на них пінку і сплітаються класичний колосок до тих пір, поки не дійдете до другого скроні. Плетіння потрібно виробляти по лінії лоба, а пасма захоплювати з боку чубчика. Ободок плететься до другого скроні, а від нього вже слід вплітати нові пасма з різних сторін. Коса закріплюється гумкою.

Для довгого волосся красиво виглядає грецька коса. Для її плетіння існує багато різноманітних варіантів, але особисто у мене найкраще виходить така техніка:

- на волосся наношу пінку або мус, і висушують їх феном.

- над лівим вухом відокремлюю по косому проділу пасмо волосся і починаю плести косу з техніки колоски до правого вуха. Волосся при цьому захоплюють то з лівого боку, то з правій частині голови.

- Коли коса вже у мене доходить до правого вуха, я її закріп шпилькою. Ті волосся, які у мене залишилися, я накручую на щипці і фіксую лаком.

Хочеться вам розповісти ще про одну техніці плетіння - об'ємна коса.

- волосся розчесати і прибрати назад.
- розділити волосся на 5 пасом. Зробити це потрібно якомога рівномірніше, щоб зачіска вийшла акуратною.
- взяти крайню праву пасмо і покласти на наступну. Вийде, що крайней стає тепер вона.
- беру центральну пасмо і ложу на ту, яка була крайній правій до попереднього пункту.
- Зараз потрібно взяти ту пасмо, яка знаходиться в центрі, і покласти на пасмо з лівого боку.
- з ейчас крайню ліву пасмо, покласти на сусідню.
- продовжую плетіння до тих пір, поки коса не буде готова. Її можна доплестися до самого кінця, можна зупинитися в районі плечей і шиї, а коней прикрасити гумкою.

І природно, якщо ви є володаркою довгого волосся, то варіант зачіски на основі локон ніяк не можна ігнорувати. Така зачіска додасть жінці романтичності, ніжності і легкості. Нещодавно в слоні мені зробили зачіску на основі локонів, після чого я вже могла її собі «спорудити» самостійно, в домашніх умовах. Для цього знадобляться гумка, випрямляч для волосся і шпильки, прикрашені стразами. Волосся потрібно акуратно розчесати і зібрати їх в високий хвіст, закріпивши гумкою. Гумку потрібно брати тугу, щоб волосся згодом не розсипалися. Зараз, вам потрібно буде хвіст розділити на пасма, які будете окремо накручувати на випрямляч від самих коренів. Для цього потрібно намотати пасмо навколо випрямляча і тягнути вниз . Потримати -7 секунд, зняти з випрямляча і зафіксувати лаком. Таким чином, слід завивати все локони хвоста, після чого їх акуратно розкласти навколо нього по всій голові. Локони закріпіть шпильками. В результаті у вас вийде щось на зразок квіточки з локонів. За своїм смаком прикрасьте свій «квітка» шпильками зі стразами. Така зачіска дуже ніжна, але при цьому, вона і важка, тому як для того щоб локони надійно зафіксувати, необхідно застосувати велику кількість шпильок.
Для того щоб ви змогли відновити своє волосся після застосування засобів для укладки, ви можете скористатися порадами Наталії Максимової, в статті «Гарне волосся. Маски для волосся в домашніх умовах », на сайті« Сонячні руки ».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!