medium_146552.jpg Жировиком або ліпомою є нещільний, досить м'який клубочок під нашою шкірою, який є скупчення жирової тканини. Причиною появи жировиків стає розростання нашої підшкірної жирової тканини . Дані освіти під шкірою не завдають людині дискомфорту, крім, естетичного. Жировики є суто косметичної проблемою, яка не має властивостей переростати в пухлини .

Основною ознакою жировика є його характерна рухливість , А також повна відсутність болю і больових відчуттів при дотику до нього. Розмір звичайного жировика не перевищує півтора сантиметрів в діаметрі, але буває таке, що іноді ліпоми можуть розростатися і починають тим самим здавлювати нервові закінчення. І саме це може привести до неприємних відчуттів, і навіть викликати біль. жировики з'являються як у чоловіків, так і у жінок однаково. Виникати вони можуть на різних частинах нашого тіла, але ось бігти за медичною допомогою починаю тільки тоді, коли їх турбують жировики на голові або на шиї, а також століттях.

Як лікують жировики?
Дуже часто для того щоб лікувати жировики люди звертаються до народної медицини. Але ось багато медиків нашого часу в один голос говорять, що тільки хірургічним видаленням таких утворень може назавжди вирішити проблему. Люди вибирають народні методи для даного лікування тільки тому, що вони набагато доступніше, безболісні, ну також зовсім не вимагають особливих зусиль. Але ось хірурги вважають, що народна медицина просто безсила . Та й використовуючи лікування народною медициною, ви можете тільки посприяти його розростанню.

Перш ніж ви вирішите видалити жировик, лікар-косметолог повинен зробити прокол на ньому, для того щоб подивитися, що ж знаходиться всередині. Найчастіше жировик наповнений досить липким і м'яким речовиною, що має жовтуватий колір, яке, є жировими клітинами.

Якщо потрібна операція для його видалення, то ви повинні знати, вся процедура займає приблизно дві години. Великих розмірів жировики видаляють під загальним наркозом, а дрібні із застосуванням місцевого наркозу. Хірург видаляє жирову тканину, і витягує капсулу жировика. Повне загоєння ранки настає приблизно через два тижні після проведеної операції.

Жировик потрібно обов'язково видаляти якщо він:
- швидко зростає;
- заподіює вам біль;
- заважає сусіднім тканинам, а також органам;
- з'явився на обличчі або під очима, а це є досить серйозним косметичним дефектом.

Можуть з'являтися жировики і у дітей. Вони з'являються в ранньому дитинстві і вимагають до себе обов'язкового видалення. Хірургічна операція буде обов'язково необхідна, якщо жировик може в подальшому будь-яким чином заважати тканинам і органам, які знаходяться поруч з ним. Але слід знати і пам'ятати, що видаляти жировики можна тільки у дітей, які досягли п'ятирічного віку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!