Причины появления сосудистых звездочек и способы их удаления У всіх у нас можуть розширяться судини, але особливо неприємного коли результат їх розширення з'являється на обличчі. Проблема виражається у вигляді появи червоно-синьої сіточки в області щік, носа, підборіддя. Це відображається на зовнішньому вигляді і породжує ряд комплексів. Декоративна косметика далеко не завжди здатна замаскувати проблему.

Якщо раніше можливість видалення їх патологій здавалася примарною, то в даний час це можливо, якщо звернутися до професійного косметолога. Для видалення патології буде потрібно всього лише кілька процедур, вартість яких не висока.

Причини розширення судин

Найбільш часті причини розширення судин:
- висока чутливість шкіри;
- різка зміна температур;
- зловживання алкоголем і тютюном;
- використання неякісної косметики;
- часте різке підвищення тиску;
- зайва вага;
- стреси;
- гормональні порушення.

Способи усунення судинних зірочок

В даний час є кілька способів усунення розширених судин. Перейдемо безпосередньо до їх розгляду.

лазерне видалення

Лазерний промінь зеленого кольору діє на верхній шар епідермісу, поглинає гемоглобін, за рахунок чого підвищується температура судин до певного рівня. Це призводить до зникнення зірочок. Процедура повністю безболісна, тому немає необхідності в анестезії. Займає вона трохи часу, але все залежить від серйозності проблеми.

Фотолікування

Для видалення судинних зірочок також використовується апарат Квантум, який призводить до розширення судин за допомогою потужного імпульсного світла широкосмугового типу. Судини нагріваються, зірочки склеюються і зникають.

мезотерапія

Процедура передбачає введення ін'єкцій з використанням спеціального приготованого коктейлю. Щоб позбутися від проблеми потрібно відновити нормальний баланс мікроелементів, зміцнити стінки судин.

Важливо розуміти, що кожен спосіб є ефективним, але вибрати найбільш підходящий варіант зможе лише фахівець.

Профілактика появи судинних зірочок

Важливо дотримуватися наступних правил:
- захищати особу від прямих сонячних променів, морозу за допомогою спеціальних засобів;
- відмовитися від частого відвідування парної і сауни;
- відмовитися від шкідливих звичок - зловживання алкоголем і курінням;
- використовувати якісну косметику;
- стежити за станом здоров'я.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!