гігієнічні помади
Ви, напевно, здивуєтеся, що гігієнічні помади, які ми всі так любимо, практично не захищають поверхню губ від впливу сонячних променів. Не важливо, який шар помади ви завдасте, губи будуть продовжувати тріскатися
як вирішити проблему
щоб захистити поверхню губ від пересихання, помада не повинна бути прозорою. Не забувайте підфарбовувати губи після прийому їжі, тривалої бесіди і, звичайно ж, поцілунків.

Сонцезахисні засоби
Не потрібно думати, що чим частіше наносити на шкіру сонцезахисний крем, тим менше вона буде схильна до сонячного випромінювання. адже індекси SPF не сумуються, а шкіра залишається в небезпеці.
Як вирішити проблему
Давайте оцінимо речі реально, шкіру можуть захистити крему з індексом SPF не менше 30. Не думайте, що досить одного нанесення засобу для захисту шкіри протягом дня. Для того щоб уберегти шкіру від сонця, наносите крем кілька разів протягом одного дня.

Антивікова косметика
Сьогодні великою популярністю користуються крему з ретиноїдами. У рекламі говориться, що вони здатні розгладити зморшки, зробити шкіру більш пружною, позбутися від акне. Реклама не бреше, однак, якщо поєднати застосування такого крему з кремом, до складу якого входить інше антивікове речовина - гліколева кислота, то ви не досягнете ніякого ефекту: гліколева кислота і ретиноїди взаімоліквідіруют один одного
Як вирішити проблему
Все дуже просто, не слід користуватися кремами з цими активними речовинами одночасно, якщо сильно хочеться, то можна їх чергувати. Наприклад, можна використовувати крем з ретиноїдами на ніч, а вдень - крем з гліколевої кислотою.

Використання рук в якості підставки для щік
Часто, особливо після насиченого робочого дня, ми сутулимося і приймаємо не найкорисніші для здоров'я і краси пози. Наприклад, сидячи перед монітором комп'ютера, підставляємо руки до підборіддя. Ви можете здивуватися, але це положення шкідливо впливає не тільки на ваш хребет, а й на шкіру. На руках міститься велика кількість мікробів, які забивають пори і можуть викликати появу шкірної інфекції.
Як вирішити проблему
Слідкуйте за своїм становищем, як би ви не втомилися, а також частіше мийте руки з милом.

часте умивання
Природно, необхідно дотримуватися особистої гігієни, однак не потрібно з цим переборщувати. Часто власники жирної шкіри намагаються вмиватися якомога частіше, думаючи, що це допоможе знизити вироблення шкірного сала, але часте умивання призводить до абсолютно протилежного ефекту.
Як вирішити проблему
Для того щоб шкіра була чистою, досить вмиватися два раз в день: вранці і ввечері. Можна обійтися теплою водою і милом.

скраб
Дерматологи до сих пір не можуть прийти до спільної думки, чи можна використовувати скраби кожен день. Скраб - це засіб, який сприяє очищенню мертвих клітин шкіри, однак в той же час, воно робить шкіру більш грубою, стимулює вироблення шкірного сала.
Як вирішити проблему
Вибирайте скраб, який найкраще підходить вашому типу шкіри.

видавлювання прищів
Як би вам не хотілося видавити з'явився, але поверхні шкіри прищ, не здумайте цього робити, адже на руках міститься велика кількість мікробів, які сприяють розвитку інфекції, а також після такого видавлювання, на місці бгігіившего прища може з'явитися зовсім непривабливий рубець.
Як вирішити проблему
Звичайно, найкращий спосіб - не видавлювати прищі руками. Якщо їх дуже багато, то краще звернутися за допомогою до косметолога. А якщо ви ніяк не можете втриматися, то слід подбати про гігієну: ретельно вимийте руки і обличчя, не тисніть прищ нігтями, акуратно стисніть область навколо нього.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!